Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 8 czerwca 2014

 

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 08.06.2014 r.
 1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.
 2. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek – święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 11.00 i 18.00. W Gulczewie o godz. 9.30.
 3. Trwa miesiąc czerwiec. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prośmy by Chrystus kształtował nasze serca na wzór swojego serca. Nabożeństwo czerwcowe w kościele codziennie o godz. 18.00.
 4. Dziś poświęcenie pól w Tulewie. W przyszłą niedzielę o 14.00 w Kregach.
 5. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, przy rondzie przy ulicy Sowińskiego. Modlimy się za nasze miasto i naszą Ojczyznę.
 6. Zbliża się czas wakacji i urlopów, tak planujmy swój czas by wziąć udział w rożnych rekolekcjach, pielgrzymkach, nawiedzić sanktuaria.
 7. W naszej parafii jest organizowana pielgrzymka piesza i rowerowa na Jasną Górę. Pielgrzymka rowerowa odbędzie się w dniach 09 – 13 sierpnia. Możemy już się zapisywać. Szczegółowe informacje przy zapisie.
 8. 12 czerwca (czwartek) o godz. 18.00 będzie Uroczysta Msza św. odprawiana przez księży wyświeconych w Łomży w 1991 roku. Serdecznie zapraszamy, by modlić się za ks. Proboszcza i jego kolegów kursowych.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 10. W dolnym kościele zamontowaliśmy nagrzewnice. Koszt 20.000 zł.
 11. W piątkę 13 czerwca o godz. 17.00 rozpoczyna się w naszej parafii weekendowy kurs przedmałżeński. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na plakatach.
 12. Organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu i św. Lipki 14 czerwca. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd  o godz. 5.00. Są jeszcze wolne miejsca.
 13. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 05 – 13 października 2014. Koszt 3200 zł plus 40 dolarów. Zwiedzimy najważniejsze miejsca z życia Pana Jezusa. Bliższe informacje u ks. Proboszcza.
 14. W przyszłą sobotę organizujemy spływ kajakowy. Bliższe informacje u ks. Zbigniewa.
 15. W przyszłą niedzielę 15 czerwca w godz. od 9.00 – 18.00 trwać będzie na terenie szkoły festyn rodzinny "Mam serce - pomagam", organizowany przez naszą parafia wraz ze Szkołą Podstawową nr 1 i Radą Rodziców. Celem Festynu jest zbiórka pieniędzy na wyprawki szkolne dla dzieci z biednych rodzin, a także na modernizację patio szkolnego. Mile widziane są różne gadżety, zabawki i produkty, które mogą być wykorzystane na nagrody, loterię i licytacje. Możemy je przynosić na plebanię lub do zakrystii. Wszystkich z dobrymi pomysłami i chcących zaangażować się w przygotowanie festynu zapraszam do udziału. Za okazaną życzliwość już z góry dziękujemy. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Przewidzianych jest wiele atrakcji dla całych rodzin. Szczegóły na plakacie i stronie parafialnej.
 16. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie Msza św. w intencji tych wszystkich, którzy pielgrzymowali na kanonizacje JPII. Po Mszy św. zapraszamy na ognisko.
 17. W parafii św. Idziego 23 czerwca rozpoczną się rekolekcje dla chorych, które będą trwały przez cały tydzień.
 18. Organizujemy wyjazd 21 czerwca (sobota) na –5 Festiwal Młodych w Płonce Kościelnej. Koszt 35 zł. Bliższe informacje przy zapisie w zakrystii.
 19. Z okazji Dnia Ojca zapraszamy na ciekawe, nowatorsko zaplanowane warsztaty dla ojców w każdym wieku, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności oraz pogłębić relacje ze swoimi dziećmi. Warsztaty prowadzone przez Inicjatywę Tato.Net odbędą się w sobotę 21.06 w godz. 9-18. Koszt warsztatów uzależniony od liczby chętnych. Szczegółowe informacje w zakrystii i na tablicy ogłoszeń.
 20. W niedzielę 22.06 o godz. 14.00 zapraszamy rodziny na mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami ojców z dziećmi oraz księży i ministrantów. Zgłoszenia chętnych wcześniej w zakrystii.
 21. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja wyruszy z parafii św. Idziego po Mszy św. o godz. 10.30 do naszej parafii. Prosimy o przygotowanie asysty procesyjnej, a także przygotowania ołtarzy – przy pomniku – Kręgi (odpowiedzialny ks. Łukasz) przy kościele – Gulczewo (odpowiedzialny ks. Grzegorz). Dziewczynki, które chciałyby sypać kwiatki proszę o zgłaszanie się do Pań katechetek.
 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3