Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 24 sierpnia 2014

1. Dzisiaj XXI niedziela zwykła.

2. Rozpoczynamy dzisiaj Czterdziestogodzinne Nabożeństwo – Rekolekcje Eucharystyczne. Jutro i we wtorek Msze św. będą o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 18.00. We wtorek o godz. 11.00 Uroczysta Suma odpustowa ku czci MB Częstochowskiej – patronki naszego kościoła. Zapraszamy asystę, dzieci do sypania kwiatków. Zachęcamy do uczestnictwa dzieci, młodzież, dorosłych. Jest to też dobra okazja do spowiedzi św. z racji nowego roku szkolnego.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci i młodzieży.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

5. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na WSD w Łomży.

6. W najbliższym czasie będziemy organizować pielgrzymki:

 • 3-4 września do św. Rozalii
 • 08 września rowerowa do Wąsewa (będzie także wyjazd autokarem)
 • 07 września do Loretto.

7. Zachęcamy do pielgrzymowania i wcześniejszego zgłaszania się.

8. Proszono nas o ogłoszenie:

 • 03 września będą prowadzone bezpłatne badania słuchu w przychodni na ul. Sowińskiego. Zapisy w przychodni.
 • ZDZ w Wyszkowie informuje o kilku wolnych miejscach w bezpłatnej 5-godzinnej zerówce oraz w pierwszej klasie bezpłatnej Językowej Szkoły Podstawowej. Codziennie zajęcia  z języków obcych, nauka na jedną zmianę.
 • Dyrekcja Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Wyszkowie zaprasza do podjęcia i kontynuowania nauki na wszystkich semestrach w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych TWP oraz w Szkole Policealnej TWP kształcącej w zawodach: technik rachunkowości, bhp, administracji oraz opiekun w domu pomocy. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń oraz sekretariacie szkoły ul. 3 Maja 12/1a.
9. Z naszej parafii odchodzi ks. Grzegorz Deluga – kapelan szpitala. Ks. Grzegorzowi składamy serdeczne Bóg zapłać za posługę w szpitalu i naszej parafii. Na nowej parafii w Ostrowi Mazowieckiej życzymy wielu łask Bożych i opieli NMP.
 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3