Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 31 sierpnia 2014

1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła. Bóg zapłać ks. profesorowi Marianowi Jamiołkowskiemu za wygłoszone Słowo Boże.

2. W tym tygodniu wypadają wspomnienia:

 • w poniedziałek 01.09 wspomnienie św. Idziego. Zapraszamy do uczestnictwa w Uroczystościach w parafii św. Idziego o godz. 18.00, gdzie kościół św. Idziego zostanie ogłoszony sanktuarium
 • w poniedziałek także wspomnienie św. Bronisławy. Dzień imienin ks. Bronisława. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

3. W naszej wspólnocie parafialnej witamy ks. Jerzego Brzezińskiego, nowego kapelana wyszkowskiego szpitala. Ks. kapelan będzie mieszkał na plebanii i także posługiwał w naszym kościele.

4. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi z racji rozpoczęcia roku szkolnego. Dziś o godz. 11.00 – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i wszystkich związanych z edukacja i wychowaniem.

5. Zachęcamy do udziału we Mszach św. według ustalonego porządku:

 • o godz. 11.00 – Msza św. dla dzieci
 • o godz. 12.30 – Msza św. z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita
 • o godz. 16.00 – Msza św. z udziałem młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania
 • o godz. 18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży szkół średnich i młodzieży pracującej.

6. Pragniemy poinformować mieszkańców naszej parafii i naszego miasta i tych co chodzą do naszego kościoła, że w każdą I Niedzielę miesiąca o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji naszej Ojczyzny. Zachęcamy do uczestnictwa i zaangażowania się w przygotowania oprawy tej Mszy św. – szkoły, harcerzy, strażaków i tych wszystkich którym zależy na dobru naszej Ojczyzny.

7. Pierwsza po wakacjach próba scholii „Promyczki Jezusa” odbędzie się 05 września o godz. 17.00 w salkach przy kościele. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, które chcą śpiewać na chwałę Pana. (Kto nie może przyjść w piątek może przyjść w niedzielę o 10.00).

8. Zachęcamy do zgłaszania się do chóru parafialnego. Próby w każdą środę po Mszy św. o godz. 18.00.

9. Przypominamy, ze przygotowanie do sakramentów św. odbywa się w parafii tam gdzie się mieszka, a nie w parafii gdzie jest szkoła czy gdzie się jest zameldowanym. (Przypominamy również, ze zgodnie z dekretem ks. biskupa I Komunii jest w 3 klasach. Z tej racji w tym roku I Komunii nie ma.)

10. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

 • I czwartek miesiąca – po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne
 • I piątek miesiąca – Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i o 18.00 a w Gulczewie o godz. 14.30
 • I sobota miesiąca - Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 ( Msza św. z różańcem) i 18.00
 • I niedziela - po Mszy św. o godz. 12.30 Adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem.

11. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

12. Przypominamy o zgłaszaniu się na pielgrzymki:

 • 07 września tj. w przyszłą niedzielę do Loretto. Koszt autokaru powrotnego 10 zł. Wyjście o godz. 8.00
 • 08 września rowerowa do Wąsewa ( będzie także wyjazd autokarem - koszt 20 zł.)

13. Ci wszyscy, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej proszeni są o wpłacenie do 14 września całości kwoty. Biuro organizacyjne informuje, że do Ziemi Świętej odbywają się cały czas pielgrzymki, a w razie pogorszenia sytuacji zwraca pieniądze.

14. Wyszkowskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Niepełnosprawnych zaprasza 05 września (w piątek) na godz. 11.00 na Mszę św. do naszego kościoła w intencji osób niepełnosprawnych, ich rodzin, pracowników i przyjaciół.

15. Zakończyły się wakacyjne zajęcia dla dzieci w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym TPD, które były współfinansowane z dotacji gminy i innych sponsorów. Dzieci zapraszamy do świetlicy od 01 września od godz. 15.00.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3