Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 7 września 2014

1. Dzisiaj XXIII niedziela zwykła.

2. Z racji I niedzieli miesiąca dziś po Mszy św. o godz. 12.30 Adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem. Zaś o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

3. Jutro wypada święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Zapraszamy do uczestnictwa. Jutro także wyrusza pielgrzymka rowerowa do Sanktuarium w Wąsewie. Wyjazd o godz. 8.00. Można się jeszcze zgłaszać.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego. Zapraszamy do uczestnictwa i modlitwy w intencji naszego miasta i Ojczyzny.

5. W przyszłą niedziele o godz. 11.00 poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych.

6. W przyszłą niedzielę Dożynki Diecezjalne w Śniadowie. Naszą parafię będzie reprezentowało Rybno.

7. Zachęcamy do udziału we Mszach św. według ustalonego porządku:

 • o godz. 11.00 – Msza św. dla dzieci
 • o godz. 12.30 – Msza św. z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita
 • o godz. 16.00 – Msza św. z udziałem młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania
 • o godz. 18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży szkół średnich i młodzieży pracującej

8. Przypominamy, ze przygotowanie do sakramentów św. odbywa się w parafii tam gdzie się mieszka, a nie w parafii gdzie jest szkoła czy gdzie się jest zameldowanym. Młodzież przygotowująca się w tym roku do Bierzmowania prosimy o odbiór deklaracji w zakrystii. Wypełnione deklaracje przynosimy w przyszłą niedzielę.

9. Można jeszcze zgłaszać się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 05 -13 października. Ci wszyscy, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej proszeni są o wpłacenie do 14 września całości kwoty. Biuro organizacyjne informuje, że do Ziemi Świętej pielgrzymki odbywają się cały czas, a w razie pogorszenia sytuacji zwraca pieniądze.

10. Zachęcamy do angażowania się w rożne grupy i ruchy działające przy naszej parafii. Zapraszamy do scholii „Promyczki Jezusa”, chóru, do bycia ministrantem, do wspólnoty Gloriosa Trinita, do Odnowy w Duchu Św., do Oazy, Kościoła Domowego, Wspólnoty Droga Miłości, do Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Caritas parafialnego itp. Możliwości jest dość sporo, potrzeba tylko chęci.

11. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

12. Możemy już zapisywać intencje na następny rok.

13. W pierwsze piątki miesiąca kapłani będą odwiedzali chorych w domach. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.

14. Wspólnota Kościół Domowy organizuje rekolekcje dla małżeństw, które odbędą się w dniach 18-21 września 2014r. (czwartek – godz.18.00, piątek-godz.18.00, sobota – godz. 18.00, niedziela-godz.14.00) przy parafii pw. Świętej Rodziny w Wyszkowie. Więcej informacji na plakacie.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34