Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 14 września 2014

1. Dzisiaj wypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Pamiętajmy o szacunku do krzyża – znaku naszego zbawienia. Nie wstydźmy się krzyża.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego. Zapraszamy do uczestnictwa i modlitwy w intencji naszego miasta i Ojczyzny.

3. W tym tygodniu wypadają:

 • w poniedziałek 15 września wspomnienie NMP Bolesnej
 • w czwartek 18 września święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców i nauczycieli na Msze św. o godz. 18.00. Dla dzieci i młodzieży będzie specjalne błogosławieństwo. Po Mszy św. zapraszamy na ognisko i zabawy rodzinne.

4. Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na KUL i cele edukacyjne diecezji.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

6. Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Okrzei domy prywatne za ofiarę na kościół w wysokości 480 zł.

7. Młodzież klas II gimnazjum, która chce w tym roku przystąpić do Bierzmowania prosimy o odbiór deklaracji w zakrystii. Za tydzień minie czas składania deklaracji i zostanie zamknięta lista osób przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania i ich rodzicami.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku będą przeżywać Komunie Rocznicową.

9. Chorych, których chcemy by kapłani odwiedzili w I piątek możemy zgłaszać w zakrystii.

10. Tych wszystkich, którzy nie mają kursu przedmałżeńskiego zapraszamy do udziału w weekend dla narzeczonych w dniach 10 - 12 października. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

11. Ci wszyscy, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 05 -13 października proszeni są o wpłacenie całości kwoty. Dzisiaj mija ostateczny czas uregulowania formalności. Spotkanie przed pielgrzymkowe będzie w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.

12. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie gościć ks. prof. WSD w Łomży ks. Kazimierz Ostrowski wraz z grupa śpiewaczą.

13. W przyszłą niedzielę w Długosiodle będzie spotkanie pielgrzymów grupy fioletowej. Msza św. o godz. 16.00 a po niej ognisko.

14. 6 października o godz. 18.00 rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy W Duchu Świętym. Spotkania będą odbywały się w poniedziałki. Będzie to cykl 7 spotkań jeden raz w tygodniu. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w tych rekolekcjach, by pogłębić swoją wiarę i więź z Jezusem Chrystusem.

15. Burmistrz Wyszkowa oraz Inicjatywa Tato.Net zapraszają ojców z gminy Wyszków, chcących wzmocnić swoje umiejętności ojcowskie, na warsztaty "7 sekretów efektywnego ojcostwa", które odbędą się w dniach 10-11 października 2014 r. w Wyszkowie. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

16. Proszono nas o ogłoszenia:

 • Organizowana jest pielgrzymka do Obór. Wyjazd w niedzielę 21 września o godz. 4.30. Koszt 50 zł. Tel. 518 223 255.
 • 21 września w godz. 9.00 – 15.00 w „Hutniku”, odbędzie się II etap projektu pod nazwą „Kampania na zdrowie” – bezpłatne badania i konsultacje medyczne w zakresie prewencji zespołu metabolicznego, stanu przed cukrzycowego, choroby niedokrwiennej serca i nadciśnienia. Będzie możliwość skorzystania z porad specjalistów: diabetologa, internisty oraz ortopedy.

 

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13