Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 21 września 2014

1. Dzisiaj 25 niedziela zwykła – niedziela Środków Społecznego Przekazu. Starajmy się mądrze i roztropnie korzystać z tych środków, a także pamiętać o czytaniu, słuchaniu i oglądaniu katolickich mediów! Czy ja czytam prasę katolicką, czy oglądam programy katolickie.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. prof. WSD w Łomży ks. Kazimierz Ostrowski za Słowo Boże i piękny śpiew wraz z chórem.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku będą przeżywać Komunie Rocznicową. Po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania i ich rodzicami.

4. 06 października o godz. 18.00 rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Spotkania będą odbywały się w poniedziałki. Będzie to cykl 7 spotkań jeden raz w tygodniu. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w tych rekolekcjach, by pogłębić swoją wiarę i więź z Jezusem Chrystusem.

5. Tych wszystkich, którzy nie mają kursu przedmałżeńskiego zapraszamy do udziału w weekend dla narzeczonych w dniach 10 - 12 października. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

7. We wtorek 22 września wypada wspomnienie św. Ojca Pio. O 18.00 Msza św. z ucałowaniem relikwii świętego.

8. Organizujemy pielgrzymkę do Osuchowej na coroczne spotkanie Kółek Różańcowych Będzie to już 25 pielgrzymka. Zapraszamy do udziału wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych. Wyjazd 04 października o godz. 8.00. Koszt 10 zł.

9. Organizujemy pielgrzymkę do Sokółki i Świętej Wody. Wyjazd 18 października o godz. 6.00, koszt 50 zł.

10. Wyjazd pielgrzymów do Ziemi Świętej 05 października o godz. 20.00 spod naszego kościoła.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22