Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 9 listopada 2014

1. Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła. Obchodzone jest święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Dyrektorowi Caritas w Łomży ks. dr Andrzejowi Mikuckiemu za głoszone dzisiaj Słowo Boże.

3. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

4. Dziś o godz. 16.00 Msza św. w intencji tych co pielgrzymowali do Ziemi Świętej, a potem spotkanie w salce katechetycznej.

5. We wtorek 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 18.00. Tego dnia dzień swoich imienin obchodzi Pan Kościelny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki, kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

7. Trwają prace w podziemiach kościoła a także prace związane z realizacją III etapu projektu wykończenia wnętrza kościoła.

8. 14 listopada tj. w piątek o godz. 11.00 będzie w naszej parafii Msza św. w intencji osób starszych z racji Dnia Seniora. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie osoby starsze, by wspólnie razem modlić się. Zapraszamy też rodziny seniorów dzieci i wnuki.

9. W sobotę 15 listopada o godz. 17.00 odbędzie się w naszej parafii w Sali gimnastycznej LO im. Cypriana Kamila Norwida Międzynarodowa Kongregacja Katolickiego Ruchu Gloriosa Trinita. Wcześniej o godz. 15.00 w naszym kościele odbędzie się Msza św. pod przewodnictwem założyciela wspólnoty ks. Andrzeja Święcińskiego. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

10. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii s. Ludwikę z Ukrainy wraz z chórem.

11. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Łomżyńskiej oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej zaprasza na sympozjum: „Moje dziecko. Jak je mądrze kochać i dobrze wychować”. Sympozjum odbędzie się w Łomży 15 listopada. Wykłady będą mieli m.in. dr Wanda Półtawska i prof. Bogdan Chazan.

12. W naszym  sklepiku  parafialnym są do nabycia świece wigilijne  CARITAS w cenie 13 złotych za sztukę . ZAPRASZAMY

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25