Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 23 listopada 2014

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – kończymy rok liturgiczny. Zapytajmy siebie w swoim sercu, jakie miejsce w moim życiu zajmuje Chrystus.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu. Msze św. roratnie będą o godz. 7.00. Dodatkowo będzie Msza św. adwentowa dla dzieci w środy o godz. 18.00.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 rozpoczynamy katechezę przedmałżeńską. Ci wszyscy, którzy planują zawrzeć sakrament małżeństwa, a nie mają kursu przedmałżeńskiego proszeni są o zgłoszenie się. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki, kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

5. Jak widzimy, rozpoczęliśmy prace związane z wykończeniem wnętrza kościoła. Bóg zapłać wszystkim za składane ofiary na kościół. Prace planujemy zakończyć przed świętami Bożego Narodzenia.

6. Podziemia kościoła będą wykorzystywane do celów duszpasterskich. Może ktoś chciałby ufundować stoły, krzesła, bądź inne elementy wyposażenia wnętrza salek czy łazienek.

7. Młodzież zdolna i pochodząca z biednych rodzin może zgłaszać się po tzw. stypendium papieskie. Bliższe informacje w zakrystii.

8. Biuro Rodziny Radia Maryja przy parafii św. Idziego organizuje pielgrzymkę do Torunia 29 listopada. Wyjazd o godz. 6.00 rano. Koszt 55 zł, bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

9. Bóg zapłać Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym za zorganizowanie Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie tych rekolekcji i tym, którzy w nich uczestniczyli.

10. W naszym sklepiku parafialnym są do nabycia świece wigilijne CARITAS w cenie 13 złotych za sztukę. ZAPRASZAMY!

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25