Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 30 listopada 2014

1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu - poprzez dobre uczynki, modlitwę, post i jałmużnę starajmy się jak najlepiej przygotować do Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy do trzeźwości i wstrzemięźliwości od środków masowego przekazu, telewizora i Internetu, ten czas wykorzystajmy na modlitwę i wspólne rodzinne rozmowy, adwent to czas oczekiwania, bez wyciszenia trudno nam będzie powitać maleńkiego Jezusa.

2. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 18,19 i 20 grudnia.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. rektorowi WSD w Łomży ks. dr Zbigniewowi Skuzie za wygłoszone do nas Słowo Boże.

4. Zachęcamy do udziału w Roratach, Msze św. Roratnie codziennie o godz. 7.00, dodatkowo będą Msze św. Roratnie dla dzieci w środy o godz. 18.00. Przypominamy iż na tę Mszę św. zabieramy z sobą lampiony lub świece.

5. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

 • I czwartek miesiąca – po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne
 • I piątek miesiąca – Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i o 18.00, w Gulczewie o godz. 14.30
 • I sobota miesiąca - Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 (Msza św. z różańcem) i 18.00
 • I niedziela - po Mszy św. o godz. 12.30 Adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki, tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

7. Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy, by dziękować NMP za miniony rok i prosić Ją o macierzyńską opiekę na rok następny. Wyjazd 31 grudnia o godz. 8.00. Z Częstochowy wyjazd o godz. 2.00 w nocy, po drodze odwiedzimy Sanktuarium w Gidlach. Koszt 60 zł, zapisy w zakrystii.

8. 2 grudnia tj. we wtorek będziemy przeżywać 3 rocznicę śmierci ks. kan. Stanisława Szulca. Msza św. w intencji ks. kanonika odbędzie się o godz. 18.00, o godz. 15.00 na cmentarzu komunalnym, przy grobie ks. kanonika odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, złożymy kwiaty i znicze. Zachęcamy do uczestnictwa i modlitwy w intencji ks. kanonika Stanisława Szulca. Prosimy również, by na Mszę św. o godz. 18.00 przynieść znicze. Postawimy je po skończonej Eucharystii przy kamieniu pamięci ks. kanonika.

9. Przypominamy, że w każdy poniedziałek o godz. 19.00 jest modlitwa Słowem Bożym – tzw. Lekcio Divina, zachęcamy do uczestnictwa.

10. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Wyszkowie zaprasza na jubileuszowy koncert, który odbędzie się 7 grudnia o godz. 16.00 w hali WOSIR.

11. Przypominamy, że z racji roznoszenia opłatków pan organista w kancelarii parafialnej jest od godz. 16.00 do 16.30.

12. Wszystkich, którzy nie mają kursu przedmałżeńskiego, a planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy do udziału w katechezie przedmałżeńskiej. Rozpoczęcie kursu dzisiaj po Mszy św.  o godz.12.30

13. Dzisiaj wybory. Pamiętajmy ze mamy prawo i obowiązek głosować. To od nas zależy kto będzie nami rządził.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22