Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 1 lutego 2015

1. Dzisiaj IV niedziela zwykła a zarazem I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

2. W tym tygodniu wypada wspomnienie:

 • poniedziałek, 2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00. Poświecenie świec na każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 18.00 w podziemiach kościoła zostanie otwarta wystawa ponad 100 wizerunków Matki Bożej pochodzących z różnych stron Polski. Zapraszamy do zwiedzania wystawy osoby indywidualne, rodziny, a także uczniów w ramach lekcji religii
 • wtorek, 3 lutego - wspomnienie św. Błażeja orędownika w chorobach gardła. Podczas Mszy św. będzie udzielone specjalne błogosławieństwo gardła
 • czwartek – św. Agaty a także I czwartek miesiąca; po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne
 • piątek – I piątek miesiąca; Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i o 18.00, w Gulczewie o godz. 14.30
 • sobota – I sobota miesiąca; Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – z różańcem i o 18.00.

3. W sobotę wyjazd na lodowisko i do kina.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie (ul. Sowińskiego/Pułtuska) w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

6. Planowana kolęda w tym tygodniu:

 • poniedziałek. święto Matki Bożej Gromnicznej – nie kolędujemy
 • wtorek, 03.02, od 16.00 - ul. Sowińskiego 34 i 36 (1 ks.), 40, 42, 44
 • środa, 04.02, od 16.00 - ul. Sowińskiego 46, 81, 83; 3 Maja za torami
 • czwartek, 05.02, od 16.00 - ul. Serocka 9A (2 ks.)

Jeśli kogoś z rożnych racji nie było na kolędzie, a miałby życzenie, żeby ksiądz pobłogosławił dom, mieszkanie i rodzinę, to prosimy zgłosić się do zakrystii, by ustalić termin kolędy.

7. W środę, 11 lutego wypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii dzień chorego będziemy obchodzić w sobotę 14 lutego, tradycyjnie organizowany jest przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. O godz. 10.00. na Mszy św. będzie udzielenie Sakramentu Namaszczenia Chorych, a po Mszy św. spotkanie w salkach katechetycznych. Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, a także do pomocy przy jego organizowaniu.

8. W sobotę 14 lutego wspomnienie św. Walentego – dzień zakochanych. Wspólnota Droga Miłości przygotowuje na ten wieczór specjalny program. „Kochani małżonkowie! Zapraszamy was w dniu 14 lutego do dolnego kościoła parafii św. Wojciecha w Wyszkowie, na wyjątkowy wieczór dla zakochanych małżonków i tych małżonków, którzy chcą się zakochać. Przewidziany czas randki to godz. 18.45 do 22.30. W tym czasie zapewniamy wspaniałą atmosferę, nastrojową muzykę, liczne niespodzianki oraz seans filmowy. Więcej informacji oraz zgłoszenia pod numerem telefonu dostępnym na plakatach. Ilość miejsc ograniczona. Warto inwestować w swoje małżeństwo, a 14 luty może nam w tym pomóc. Zapraszamy!"

9 . W dniach 13 -15 marca planowany jest weekendowy kurs przedmałżeński. Tych, którzy nie mają kursu, prosimy o zgłaszanie się.

10. Organizujemy pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła Apostoła w dniach 15 – 23 maja. Koszt 2.300 zł + 75 euro. Bliższe informacje u ks. Proboszcza.

11. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w dniu 5 lutego 2015 r. od godz. od 10.00 do 15.00 będą wydawane produkty żywnościowe dla osób, które jeszcze nie pobrały produktów, a mają zaświadczenia z Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie. W tym dniu będą wydawane również napoje dla wszystkich chętnych.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34