Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 8 lutego 2015

1. Dzisiaj V niedziela zwykła. Z racji II niedzieli miesiąca o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, przy rondzie ul. Sowińskiego, w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

2. W tym tygodniu wypada wspomnienie:

  • wtorek, 10 lutego - św. Scholastyki
  • środa, 11 lutego – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
  • sobota, 14 lutego - św. Cyryla i Metodego i św. Walentego.

3. W środę, 11 lutego wypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes - obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii dzień chorego będziemy obchodzić w sobotę 14 lutego, tradycyjnie organizowany jest przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Na Mszy św. o godz. 10.00. będzie udzielenie Sakramentu Namaszczenia Chorych, a po Mszy św. spotkanie w salkach katechetycznych. Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, a także do pomocy przy jego organizowaniu.

4. W sobotę, 14 lutego wspomnienie św. Walentego – dzień zakochanych. Wspólnota Droga Miłości przygotowuje na ten wieczór specjalny program. „Kochani małżonkowie! Zapraszamy was w dniu 14 lutego do dolnego kościoła parafii św. Wojciecha w Wyszkowie, na wyjątkowy wieczór dla zakochanych małżonków i tych małżonków, którzy chcą się zakochać. Przewidziany czas randki to godz. 18.45 do 22.30. W tym czasie zapewniamy wspaniałą atmosferę, nastrojową muzykę, liczne niespodzianki oraz seans filmowy. Więcej informacji oraz zgłoszenia pod numerem telefonu dostępnym na plakatach. Ilość miejsc ograniczona. Warto inwestować w swoje małżeństwo, a 14 luty może nam w tym pomóc. Zapraszamy!"

5. W dniach 13 - 15 marca planowany jest weekendowy kurs przedmałżeński. Tych, którzy nie mają kursu, prosimy o zgłaszanie się.

6. Organizujemy pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła Apostoła w dniach 15 – 23 maja. Koszt 2.300 zł + 75 euro. Bliższe informacje u ks. Proboszcza.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

8. W czwartek zakończyliśmy kolędę. Składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, gościnność, posiłki, za różne rady i wskazówki duszpasterskie. Bóg zapłać tym, którzy nas zawozili i przywozili z kolędy. Bóg zapłać za organizowane obiady i kolacje. Bóg zapłać sołtysom za pomoc w organizowaniu kolędy na wioskach. Bóg zapłać za ofiary składane na kolędę i kościół. Ofiary przeznaczymy na spłatę zadłużenia za prace wykonane w ubiegłym roku. Wszystkim za wszelkie dobro, jakiego doznaliśmy po kolędzie składamy serdeczne Bóg zapłać. Jeśli kogoś z różnych racji nie było i pragnie, aby kolęda się odbyła, ksiądz pomodlił się i pobłogosławił mieszkanie i domowników, niech się zgłosi do zakrystii celem ustalenia terminu.

9. Dzisiaj po każdej Mszy św. zapraszamy do dolnego kościoła, by obejrzeć wystawę ponad 100 wizerunków Najświętszej Maryi Panny pochodzących z różnych stron Polski.

10. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła. Opłata za ogrzewanie w miesiącu styczniu wyniosła 3928 zł.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34