Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 22 lutego 2015

1. Dziś pierwsza niedziela Postu. Zachęcamy do podejmowania w Wielkim Poście dobrych postanowień, uczynków i pracy nad sobą, powstrzymanie się od spożywania napojów alkoholowych, papierosów, narkotyków i innych używek, powstrzymanie się od tańców, by ten czas był czasem naszego wzrastania do dobrego, świętego życia.

2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkiego Postu:

  • Gorzkie Żale - niedziele, po Mszy Świętej o godz. 18.00
  • Droga Krzyżowa - piątki, dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 17.30. Na Drodze Krzyżowej będziemy zbierać ofiary, które będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego i cele duszpasterskie.

3. Dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek dla 14-letniej Oli pochodzącej z naszej parafii, która jest chora na mukowiscydozę i cukrzycę. Zbiórkę przeprowadzą koleżanki i koledzy ze szkoły. 28 lutego odbędzie się też koncert charytatywny w klubie Mozi.

4. W dniach 13 -15 marca planowany jest weekendowy kurs przedmałżeński. Tych, którzy nie mają kursu, prosimy o zgłaszanie się.

5. Organizujemy pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła Apostoła w dniach 15 – 23 maja. Koszt 2.300 zł + 75 euro. Bliższe informacje u ks. Proboszcza. 15 marca o godz. 11.00 będzie spotkanie w dolnym kościele dla wszystkich chcących poznać zabytki Grecji. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych co planują wyjazd do Grecji.

6. W przyszły piątek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do dolnego kościoła na wystawę stacji Drogi Krzyżowej autorstwa Łukasza Zedlewskiego.

7. Bóg zapłać za ofiary składane, na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

8. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby WSD w Łomży.

9. W sobotę 28 lutego dzień swoich imienin obchodzi ks. Proboszcz. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do Komunii Rocznicowej.

11. W dniach 2, 3 i 4 marca w naszej parafii odbędą się rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży. Program podamy w szkołach. Spotkania dla uczniów gimnazjum, szczególnie dla kandydatów do Bierzmowania, będą o godz. 18.00 w kościele.

12. Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa. Po drodze zajedziemy na grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki, zwiedzimy muzeum oraz nawiedzimy świątynię Opatrzności Bożej. Wyjazd 21 marca o godz. 8.00. Koszt 30 zł.

13. Organizujemy konkurs fotograficzny pt. „Krzyże i kapliczki przydrożne w Wyszkowie i okolicach”. Szczególnie zachęcamy do udziału uczniów. Może jest to dobra okazja do zauważenia tego typu obiektów w naszej parafii. Regulamin konkursu na stronie internetowej parafii oraz Urzędu Miejskiego.

14. W przyszłą niedzielę 1 marca wypada Dzień Żołnierzy Wyklętych. Po Mszy św. o godz. 12.30 młodzież przedstawi krótki program patriotyczny.

15. Parafialny Zespół Caritas przy naszej Parafii informuje, że 23 lutego 2015 r. (w poniedziałek) od 10.00 do 14.00 będą wydawane produkty żywnościowe dla osób, które jeszcze ich nie odebrały, a mają zaświadczenia wydane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Wyszkowie na rok 2015 .

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13