Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 1 marca 2015

1. Dziś II niedziela Postu. W naszej diecezji tzw. niedziela seminaryjna, a także dzień obchodów Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Po Mszy św. o godz. 12.30 młodzież przedstawi krótki program patriotyczny.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Tomaszowi Grabowskiemu za wygłoszone do nas Słowo Boże.

3. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkiego Postu:

 • Gorzkie Żale - niedziele po Mszy Świętej o godz. 18.00
 • Droga Krzyżowa - piątkio godz. 16.00 dla dzieci, o godz. 17.30 dla dorosłych. Na Drodze Krzyżowej będziemy zbierać ofiary, które będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego i cele duszpasterskie.

4. W tym tygodniu w naszej parafii odbędą się rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży. Program podamy w szkołach. Spotkania dla uczniów gimnazjum, szczególnie dla kandydatów do Bierzmowania będą w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.

5. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

 • I czwartek – po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę, o powołania kapłańskie i zakonne
 • I piątek – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 – Droga Krzyżowa i po niej Msza św., o 17.30 - Droga Krzyżowa, po niej Msza św., a w Gulczewie o godz. 14.30
 • I sobota – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – z różańcem i o 18.00.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

7. Rodzice chorej Oli składają serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek tydzień temu.

8. W dniach 13 -15 marca planowany jest weekendowy kurs przedmałżeński. Tych, którzy nie mają kursu prosimy o zgłaszanie się.

9. Organizujemy pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła Apostoła w dniach 15 – 23 maja. Koszt 2.300 zł + 75 euro. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się 15 marca po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich chcących poznać zabytki Grecji, a szczególnie tych, którzy planują wyjazd do Grecji.

10. Po Mszy św. zapraszamy do dolnego kościoła, by obejrzeć wystawę stacji Drogi Krzyżowej autorstwa Łukasza Zadlewskiego.

11. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

12. Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa. Po drodze zajedziemy na grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki, zwiedzimy muzeum oraz nawiedzimy świątynię Opatrzności Bożej. Wyjazd 21 marca o godz. 8.00. Koszt 30 zł.

13. Organizujemy konkurs fotograficzny pt. „Krzyże i kapliczki przydrożne w Wyszkowie i okolicach”. Regulamin konkursu na stronie internetowej parafii oraz Urzędu Miejskiego.

14. Dnia 6 marca 2015 r. zaraz po Mszy św. o godz.18.00 odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich działającego przy naszej Parafii. Obecności członków Koła obowiązkowa.

15. Młodzież ze wspólnoty Gloriosa Trinita w Wyszkowie zaprasza wszystkich, a szczególnie młodych i przystępujących do sakramentu Bierzmowania na cykl adoracji, które odbędą się w naszym kościele. Pierwszy termin to 8 marca (przyszła niedziela). Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. Pozostałe terminy i szczegóły na plakacie. Jezus czeka na Ciebie, nie zmarnuj tej szansy.

16. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. W naszym Głosie Katolickim, który kosztuje zaledwie 3,5 zł, możemy przeczytać ciekawe artykuły np. felieton pt. „Hipokryzja medialnych elit”, czy artykuł o ostatniej wizycie ks. biskupa w naszej parafii. Zebrane pieniądze ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22