Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 6 kwietnia 2015

1. Dzisiaj II Dzień Świąt Wielkanocnych. Taca przeznaczona jest na KUL i cele edukacyjne diecezji.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać księżom wikariuszom, księżom seniorom, ks. kapelanowi, ks. Łukaszowi Oleksiak,  p. organiście i chórowi, p. kościelnemu z ekipa i tym, którzy wykonali grób i ciemnicę. Bóg zapłać ministrantom i asyście procesyjnej, strażakom z Rybna, ułanom, wspólnotom z naszej parafii, zespołowi Gloriosa Trinita, naszej scholii dziecięcej „Promyczki Jezusa” i kółkom różańcowym za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać za dary na paczki dla biednych.

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego odprawiana jest o godz. 18.00.

4. Za tydzień, 12 kwietnia Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.  

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła

6. Organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży nad morze, do Gdańska-Sobieszewa w dniach 11-17 lipca 2015 roku. Wiek uczestników od 4 kl. podstawówki. Koszt 590 zł. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii u ks. Łukasza.

7. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia. Wyjazd 18 kwietnia o godz. 5.00 rano spod kościoła. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.

8. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu cotygodniowych spotkań. Zaczynamy 10 kwietnia o godzinie 19.00, w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem  rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Serdecznie zapraszamy.

9. Młodzież ze wspólnoty Gloriosa Trinita w Wyszkowie zaprasza wszystkich, a szczególnie młodych i przystępujących do sakramentu bierzmowania, na drugą z cyklu adoracji, która odbędzie się w naszym kościele 12 kwietnia (niedziela Miłosierdzia Bożego ). Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00. Pozostałe terminy na plakacie. Przy wyjściu z kościoła będzie można wziąć również szczególne zaproszenie kierowane do nas wszystkich.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zebrane pieniądze ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

11. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Grecji proszone są, by do 15 kwietnia uiścić opłatę. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy!

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13