Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 12 kwietnia 2015

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz.15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, którą poprowadzi wspólnota Droga Miłości.

2. Dzisiaj przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Caritas.

3. Tak jak co roku organizujemy pielgrzymkę pieszą do Osuchowej. Wyjście 2 maja o godz. 7.00. Msza św. w Osuchowej po dojściu pielgrzymki, o godz. 18.00. Powrót autokarem po sumie o godz. 12.00. Wpisowe 15 zł. Odpowiedzialny ks. Łukasz. Zachęcamy do pielgrzymowania. Autokar po pielgrzymów wyjedzie 3 maja o godz. 10.30 sprzed naszego kościoła i może zabrać chętnych na uroczystości odpustowe.

4. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Grecji proszone są, by do 15 kwietnia uiścić opłatę. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy.

5. Wyjazd na pielgrzymkę do Torunia w sobotę 18 kwietnia o godz. 5.00 rano sprzed kościoła. Osoby zapisane proszone są o dokonanie opłaty.

6. Organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży nad morze, do Gdańska - Sobieszewa, w dniach 11-17 lipca 2015 roku. Wiek uczestników od 4 kl. podstawówki. Koszt 590 zł. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii u ks. Łukasza.

7. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu cotygodniowych spotkań. Kolejne spotkanie w piątek 17 kwietnia o godzinie 19.00. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem  rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

8. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach letnich organizowanych przez Ruch Światło – Życie. Bliższe informacje na plakatach.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

10. Przypominamy, że Komunia Rocznicowa planowana jest na 24 maja, zaś Bierzmowanie na 26 maja.

11. Do kościoła zakupiliśmy maszynę czyszczącą. Koszt 13.500 zł.

12. Zarząd Główny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej zawiadamia i zaprasza wszystkich członków i sympatyków na XXIII Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia, które odbędzie się 19 kwietnia w naszej parafii. Spotkanie rozpoczniemy uroczystą Mszą św. o godz. 9.30.

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zebrane pieniądze ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13