Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 19 kwietnia 2015 PDF Drukuj Email

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna.

2. Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiary na potrzeby naszego Hospicjum. Zachęcamy do okazania swego serca potrzebującym.

3. W tym tygodniu, 23 kwietnia, wypada uroczystość św. Wojciecha. O godz. 18.00 uroczysta Msza św., litania do św. Wojciecha i ucałowanie relikwii.

4. Uroczysta suma odpustowa będzie w niedzielę, 26 kwietnia o godz. 12.30. Zapraszamy asystę.

5. W czwartek, 23 kwietnia dzień swoich imienin obchodzi ks. Jerzy Brzeziński – kapelan naszego szpitala  i prof. WSD w Łomży. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6. Tak jak co roku organizujemy pieszą pielgrzymkę do Osuchowej. Wyjście 2 maja o godz. 6.00. Msza św. w Osuchowej po dojściu pielgrzymki, o godz. 18.00. Powrót autokarem po sumie o godz. 12.00. Wpisowe 15 zł. Odpowiedzialny ks. Łukasz. Zachęcamy do pielgrzymowania. Autokar po pielgrzymów wyjedzie 3 maja o godz. 10.30 sprzed naszego kościoła i może zabrać chętnych na uroczystości odpustowe.

7. Spotkanie dla pielgrzymów udających się do Grecji będzie 28 kwietnia, tj. we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy.

8. Organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży nad morze, do Gdańska-Sobieszewa w dniach 11-17 lipca 2015 roku. Wiek uczestników od 4 kl. podstawówki; koszt 590 zł. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii u ks. Łukasza.

9. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

10. Zachęcamy, by tak planować swój czas wolny, a szczególnie wakacyjny, by wziąć udział w rekolekcjach letnich organizowanych przez różne grupy i ruchy, a także w pielgrzymkach pieszych, rowerowych, czy autokarowych, organizowanych przez naszą parafię.

11. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

12. Prosimy, by za zamówione intencje mszalne składać ofiary nie później niż tydzień przed terminem odprawienia.

13. Zachęcamy i prosimy, by do łazienki w miarę możliwości nie chodzić przez prezbiterium, ale tylnymi drzwiami wyjść z kościoła i przyjść do łazienki od strony zakrystii.

14. Parafialny  Zespół Caritas  informuje, że  20 kwietnia 2015r. (w poniedziałek) w godz. popołudniowych będą przywiezione jabłka. Bardzo prosimy osoby chętne do ich rozładunku. Wydawanie  jabłek  dla wszystkich chętnych odbędzie  się w  dniach: 21 kwietnia 2015 r. (wtorek) w godz. 8.00 - 14.00; 22 kwietnia 2015r. (środa) w godz. 12.00 - 17.00.

15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiejszy numer poświęcony jest głównie tematyce zagrożeń wynikających z hazardu. Zebrane pieniądze ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34