Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 19 kwietnia 2015

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna.

2. Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiary na potrzeby naszego Hospicjum. Zachęcamy do okazania swego serca potrzebującym.

3. W tym tygodniu, 23 kwietnia, wypada uroczystość św. Wojciecha. O godz. 18.00 uroczysta Msza św., litania do św. Wojciecha i ucałowanie relikwii.

4. Uroczysta suma odpustowa będzie w niedzielę, 26 kwietnia o godz. 12.30. Zapraszamy asystę.

5. W czwartek, 23 kwietnia dzień swoich imienin obchodzi ks. Jerzy Brzeziński – kapelan naszego szpitala  i prof. WSD w Łomży. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6. Tak jak co roku organizujemy pieszą pielgrzymkę do Osuchowej. Wyjście 2 maja o godz. 6.00. Msza św. w Osuchowej po dojściu pielgrzymki, o godz. 18.00. Powrót autokarem po sumie o godz. 12.00. Wpisowe 15 zł. Odpowiedzialny ks. Łukasz. Zachęcamy do pielgrzymowania. Autokar po pielgrzymów wyjedzie 3 maja o godz. 10.30 sprzed naszego kościoła i może zabrać chętnych na uroczystości odpustowe.

7. Spotkanie dla pielgrzymów udających się do Grecji będzie 28 kwietnia, tj. we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy.

8. Organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży nad morze, do Gdańska-Sobieszewa w dniach 11-17 lipca 2015 roku. Wiek uczestników od 4 kl. podstawówki; koszt 590 zł. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii u ks. Łukasza.

9. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

10. Zachęcamy, by tak planować swój czas wolny, a szczególnie wakacyjny, by wziąć udział w rekolekcjach letnich organizowanych przez różne grupy i ruchy, a także w pielgrzymkach pieszych, rowerowych, czy autokarowych, organizowanych przez naszą parafię.

11. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

12. Prosimy, by za zamówione intencje mszalne składać ofiary nie później niż tydzień przed terminem odprawienia.

13. Zachęcamy i prosimy, by do łazienki w miarę możliwości nie chodzić przez prezbiterium, ale tylnymi drzwiami wyjść z kościoła i przyjść do łazienki od strony zakrystii.

14. Parafialny  Zespół Caritas  informuje, że  20 kwietnia 2015r. (w poniedziałek) w godz. popołudniowych będą przywiezione jabłka. Bardzo prosimy osoby chętne do ich rozładunku. Wydawanie  jabłek  dla wszystkich chętnych odbędzie  się w  dniach: 21 kwietnia 2015 r. (wtorek) w godz. 8.00 - 14.00; 22 kwietnia 2015r. (środa) w godz. 12.00 - 17.00.

15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiejszy numer poświęcony jest głównie tematyce zagrożeń wynikających z hazardu. Zebrane pieniądze ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3