Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 3 maja 2015

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.

2. Trwa miesiąc maj. W naszym kościele Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Staropolskim zwyczajem zachęcamy do odmawiania litanii do Najświętszej Maryi Panny przy naszych kapliczkach i krzyżach. Zatroszczmy się także o uporządkowanie naszych kapliczek i krzyży.

3. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Krzyże i kapliczki przydrożne w Wyszkowie i okolicach”. Regulamin konkursu i bliższe informacje znajdziemy na stronie internetowej parafii oraz Urzędu Miejskiego.

4. W tym tygodniu wypadają:

  • w poniedziałek 4 maja - wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków
  • w środę 6 maja – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

5. W I czwartek miesiąca modlimy się za wstawiennictwem św. Wojciecha o powołania kapłańskie i zakonne.

6. W piątek 8 maja – uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii św. Stanisława. Jest to także dzień imienin ks. bp. Stanisława Stefanka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30, zgodnie z zachętą Duszpasterstwa Rodzin – będzie Msza św. dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Zapraszamy rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi na Mszę św. a potem na spotkanie w dolnym kościele.

9. Zachęcamy dzieci, młodzież, dorosłych do Adoracji Najświętszego Sakramentu. W naszej parafii mamy tę łaskę i dar, że jest kaplica z Najświętszym Sakramentem. Pan Jezus czeka na każdego z nas. Zachęcamy, by zachodzić do kaplicy – tam Chrystus rozdaje swoje łaski i swoje błogosławieństwo. Zapytajmy siebie, kiedy ostatni raz byłem na adoracji Najświętszego Sakramentu? A może trzeba podjąć postanowienie, że np. jeden raz dziennie zajdę na adorację, albo jeden raz w tygodniu – pan Jezus czeka. Spotkanie dla osób adorujących i chcących adorować w środę 13 maja po Mszy św. o godz. 18.00.

10. Kandydatów do bierzmowania prosimy, by w tym tygodniu dokonali wszystkich formalności.

11. Sołtysów prosimy o zgłaszanie terminów poświęcenia pól.

12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 będzie program artystyczny przygotowany przez seniorów poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Serdecznie zapraszamy.

13. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

14. Osoby, które zapisały się na wyjazd w wakacje nad morze do Gdańska-Sobieszewa prosimy, by do 17 maja dokonali wszystkich formalności.

15. Zapraszamy na 91. Ogólnopolską Pielgrzymkę Służby Zdrowia do Częstochowy w dniach 22 – 24 maja. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń i u ks. kapelana.

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22