Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 8 listopada 2015

1. Dzisiaj 32 niedziela zwykła.

2. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie na ul. Sowińskiego, w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół oraz z racji wypominek za zmarłych. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, na nabożeństwach o godz. 18.00.

5. Bóg zapłać ks. Zbigniewowi i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie nabożeństwa za zmarłych nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników administracji szkoły.

6. W środę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.00, 11.00, 16.00, i 18.00. Zapraszamy do udziału i modlitwy za naszą Ojczyznę. Tego dnia imieniny obchodzi pan kościelny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 Msza św. dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.

8. Komendant policji w Wyszkowie prosi, szczególnie osoby starsze, o wielką ostrożność przed przestępcami. Oszuści dzwonią o pożyczkę pieniędzy podając się za kogoś z rodziny, przychodzą do mieszkania podając się za pracowników spółdzielni bądź jakieś instytucji, a nawet policjanta. Policja apeluje o rozwagę i ostrożność.

9. Zapraszamy młodzież i wszystkich zainteresowanych Światowymi Dniami Młodzieży na spotkania w każdy piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

10. W dniach 14 – 15 listopada, w sobotę i niedzielę w naszej parafii odbędzie się IV Forum Krajowe Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach. Na dzień dzisiejszy swój udział potwierdziło 11 parafii z całej Polski. Zachęcamy do udziału w Forum wszystkich adorujących Najświętszy Sakrament, wszystkie grupy i wspólnoty działające w naszej parafii, wszystkich naszych parafian, gości i tych, którzy chodzą do naszego kościoła. Program Forum podany jest na plakatach. W sobotę zachęcamy do udziału we Mszy św. o godz. 12.00 na rozpoczęcie Forum, którą będzie sprawował ks. bp. Janusz Stepnowski i w niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30 sprawowaną przez ks. bp. Stanisława Stefanka. Zapraszamy chętnych do pomocy w przygotowaniu Forum. Potrzebujemy jeszcze kilka miejsc noclegowych. Dla 8 osób potrzebny jest także nocleg z piątku na sobotę. Ci, którzy zgłosili się, że przyjmą członków Forum na nocleg, proszeni są, by przyjść o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski i zaprowadzić gości na nocleg.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22