Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 15 listopada 2015

1. Dzisiaj 33 niedziela zwykła.

2. W naszej parafii trwa IV Forum Krajowe Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach. Zakończenie forum Mszą św. o godz. 12.30 sprawowaną przez ks. bp. Stanisława Stefanka. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie forum. Bóg zapłać rodzinom, które wzięły członków forum na nocleg. Bóg zapłać za wszelką pomoc, za ofiarowane ciasta, mięso, wędliny, chleb własnego wypieku. Bób zapłać kapłanom i przedstawicielom parafii, którzy przybyli na forum.

3. Dziś o godz. 14.30 Msza św. dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.

4. W tym tygodniu wypadają:

 • poniedziałek - święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia
 • wtorek - św. Elżbiety
 • środa - bł. Karoliny Kózkówny
 • czwartek - bł. Salomei
 • piątek - św. Rafała Kalinowskiego
 • sobota - ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

5. W sobotę 21 listopada dzień swoich imienin obchodzi ks. bp. Janusz Stepnowski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół oraz z racji wypominek za zmarłych. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

9. Nowe wypominki będziemy czytać od I Niedzieli Adwentu.

10. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w czwartek 19 listopada od 9.00 do 15.00 i w piątek 20 listopada od 11.00 do 17.00 będą wydawane jabłka dla rodzin. Zapraszamy osoby do rozładunku jabłek 18 listopada w godzinach południowych.

11. Dziś święcimy opłatki, które od poniedziałku będzie roznosił pan organista. W blokach opłatki będą roznoszone od godz. 16.30. Z racji roznoszenia opłatków pan organista w kancelarii będzie od godz. 16.00 do 16.30. Przypominamy, że w naszej parafii opłatki rozprowadza tylko pan organista.

12. Zapraszamy młodzież i wszystkich zainteresowanych Światowymi Dniami Młodzieży na spotkania w każdy piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

13. Organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do kina i lodowisko - 21 listopada. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii u ks. Zbigniewa.

14. W sobotę 5 grudnia planujemy pielgrzymkę do sanktuarium w Ostrowąsie oraz do Torunia, z okazji 24. rocznicy powstania Radia Maryja. Wyjazd z Wyszkowa o godz. 4.30. Koszt 60 zł.

15. Centrum Affidea w Otwocku zaprasza osoby w wieku 55 – 75 lat oraz z nowotworowym wywiadem rodzinnym, oraz palących papierosy lub inne wyroby tytoniowe, na bezpłatne badania tomografii komputerowej płuc. Na stoliku przy wyjściu z kościoła jest lista, na którą zapisują się osoby chętne do badania. Więcej szczegółów na plakacie.

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34