Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 22 listopada 2015

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – kończymy rok liturgiczny. Zapytajmy siebie w sercu, jakie miejsce w moim życiu zajmuje Chrystus.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu. Msze św. roratnie będą o godz. 7.00. Dodatkowo Msza św. adwentowa dla dzieci w środy o godz. 18.00.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

4. Dzisiaj obchodzimy wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszym panu organiście, o chórze parafialnym, o zespole wspólnoty „Gloriosa Trinita” i scholii dziecięcej „Promyczki Jezusa”.

5. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie IV Forum Krajowego Wieczystej Adoracji w Parafiach. Msza św. w ich intencji będzie w przyszłą niedzielę o godz. 9.30.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół oraz z racji wypominek za zmarłych. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

7. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 16, 17,18 i 19 grudnia. Będą je prowadzili księża Michalici. Będą to rekolekcje z nawiedzeniem figury św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na górze Gargano we Włoszech. Figura przybędzie do naszej parafii już w środę 16 grudnia o godz. 18.00. To bardzo ważne wydarzenie dla naszej parafii i naszego miasta. Zachęcamy do uczestnictwa.

8. Zapraszamy młodzież i wszystkich zainteresowanych Światowymi Dniami Młodzieży na spotkania w każdy piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

9. W sobotę 5 grudnia planujemy pielgrzymkę do sanktuarium w Ostrowąsie oraz do Torunia z okazji 24. rocznicy powstania Radia Maryja. Wyjazd z Wyszkowa o godz. 4.30. Koszt 60 zł.

10. Organizujemy obóz zimowy w drugim tygodniu ferii, od 7 do 14 lutego w Białym Dunajcu, dla dzieci od 3 klasy szkoły podstawowej. Cena 850 zł – w tym wyżywienie, karnety na stok, instruktor, całodobowa opieka. Zapisy z zaliczką 300 zł u ks. Łukasza.

11. Msza św. w intencji osób, które były na spotkaniu z O. Jamsem będzie 17 grudnia o godz. 15.30.

12. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Można zapisywać się na listę, by Pan Jezus nie był sam. Spotkanie adorujących Najświętszy Sakrament będzie 11 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00.

13. Wznawiamy działalność „Wieczorów zadumy”. Zapraszamy na wieczory filmowe, na których wyświetlamy wartościowe filmy na poruszające tematy wiary, miłości codziennego życia. Czas spotkań - każda II sobota miesiąca, godz. 18.30. Miejsce – dolny kościół. Podczas najbliższego spotkania wyświetlimy film pt. „Bóg nie umarł”. Zapraszamy.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i książek. Na naszej stronie internetowej będzie kącik książkowy, co warto przeczytać.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22