Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 31 stycznia 2016

1. Dzisiaj IV niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu wypada wspomnienie:

 • wtorek 2 lutego - święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00, w Gulczewie o godz. 12.30. Poświecenie świec na każdej Mszy św. (prosimy o zabezpieczenie świec przed woskiem).  Taca przeznaczona będzie na klasztory klauzurowe.
 • środa 3 lutego - wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła. Podczas Mszy św. będzie udzielone specjalne błogosławieństwo gardła
 • pierwszy czwartek miesiąca – o godz. 18.00 Msza św. za adorujących Najświętszy Sakrament, a po niej spotkanie wszystkich, którzy zadeklarowali udział w adoracji; modlitwy za wstawiennictwem św. Wojciecha za Ojczyznę, o powołania kapłańskie i zakonne
 • pierwszy piątek miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i o 18.00, w Gulczewie o godz. 14.30
 • pierwsza sobota miesiąca - Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 (z różańcem) i 18.00.

3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć o. Tomasza Maniura oblata wraz z młodzieżą.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

6. W czwartek zakończyliśmy kolędę. Składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, gościnność, posiłki, do domu nie wracaliśmy głodni. Bóg zapłać za różne rady i wskazówki duszpasterskie. Bóg zapłać tym, którzy nas zawozili i przywozili z kolędy. Bóg zapłać za organizowane obiady i kolacje. Bóg zapłać sołtysom za pomoc w organizowaniu kolędy na wioskach. Bóg zapłać za ofiary składane na kolędę i kościół. Wszystkim za wszelkie dobro, jakie doznaliśmy po kolędzie składamy serdeczne Bóg zapłać. Jeśli kogoś z różnych powodów nie było w domu, a pragnie, by kolęda się odbyła, by ksiądz pomodlił się i pobłogosławił mieszkanie i domowników, niech zgłosi się do zakrystii celem ustalenia terminu.

7. Dziś o godz. 17.00 w salce parafialnej spotkanie z rodzicami dzieci wyjeżdżających na zimowisko. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

8. Organizujemy wyjazd na lodowisko i do kina we wtorek 9 lutego. Szczegóły przy zapisie w zakrystii.

9. W ramach programu zdrowotnego 1 lutego o godz. 15.00 w sali parafialnej odbędzie się spotkanie dotyczące skutecznego leczenia zwyrodnień stawów i kręgosłupa, nadciśnienia, cukrzycy oraz innych dolegliwości. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z bezpłatnych zabiegów oraz porad. Przy wyjściu z kościoła do odebrania są zaproszenia.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszym Głosie Katolickim jest kila interesujących artykułów m.in. „A jak poszedł trąd na wojnę”, czy homilia ks. bp. Stanisława Stefanka wygłoszona w czasie Mszy św. za Ojczyznę w katedrze łomżyńskiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34