Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 14 lutego 2016

1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Zachęcamy do podejmowania w Wielkim Poście dobrych postanowień, uczynków i pracy nad sobą, powstrzymania się od spożywania napojów alkoholowych i tańca, używania papierosów, narkotyków, i innych używek. Papież Franciszek zachęca nas do praktykowania uczynków miłosiernych co do ciała i duszy, by ten czas był czasem naszego wzrastania do dobrego, świętego życia.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu:

 • Gorzkie Żale: niedziele po Mszy Świętej o godz. 18.00
 • Droga Krzyżowa: piątki o godz. 16.00 - dla dzieci, o godz. 17.30 - dla dorosłych. Na Drogach Krzyżowych zbieramy ofiary z przeznaczeniem na Grób Pański i cele duszpasterskie.

3. W naszej parafii, w Roku Miłosierdzia, trwa peregrynacja relikwii św. Siostry Faustyny. Kto chce wziąć relikwie św. Faustyny, może zapisywać się w zakrystii. Relikwie będziemy brać do naszych domów po Mszy św. o godz. 18.00, a następnego dnia przynosić na Mszę św. na godz. 18.00. Zachęcamy, by rodzina, która bierze święte relikwie była na Mszy św., a wcześniej u spowiedzi. Bóg zapłać za ofiary składane z racji nawiedzenia relikwii.

4. Dziś o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 Msza św. dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do Komunii św., o godz. 16.00 z rodzicami kandydatów do Bierzmowania.

7. W najbliższym czasie organizujemy:

 • w dniach 4, 5, 6 marca - weekendowy kurs przedmałżeński dla narzeczonych
 • 5 marca - wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa; po drodze zajedziemy na grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Koszt 30 zł, wyjazd o godz. 12.00
 • 12 marca - wyjazd do Częstochowy na spotkanie Bractwa Eucharystycznego, wyjazd o godz. 3.30, koszt 60 zł
 • 18-19 marca - wyjazd do Ostrołęki na spotkanie ewangelizacyjne z o. Antonello, koszt 80 zł.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy dali stałe zlecenie dla banku i przesyłają ofiary na konto parafialne.

9. Władze miasta i powiatu oraz oddział wyszkowskiej Ligi Morskiej i Rzecznej zapraszają na koncert z okazji zaślubin Polski z morzem w dniu 20 lutego tj. sobota o godz. 17.00 w auli Wyższej Szkoły Pawła Włodkowica w Wyszkowie.

10. W dniu 17 lutego o godz. 18.00 w bibliotece miejskiej będzie spotkanie poświęcone historii parafii św. Wojciecha. Serdecznie zapraszamy. Będzie można obejrzeć też film z nawiedzeniem figury Matki Bożej Fatimskiej z 1996 r.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34