Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 28 marca 2016 Wielkanoc

1. Dzisiaj II Dzień Świąt Wielkanocnych. Taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i cele edukacyjne diecezji.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać ks. wikariuszom, ks. seniorom, ks. kapelanowi,  p. organiście i chórowi, p. kościelnemu z ekipą za wykonanie grobu i ciemnicy. Bóg zapłać ministrantom i asyście procesyjnej, strażakom, ułanom, wspólnotom z naszej parafii, zespołowi Gloriosa Trinita, naszej scholi dziecięcej „Promyczki Jezusa” i kółkom różańcowym za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać za dary na paczki dla biednych. Bóg zapłać za przesłane życzenia świąteczne. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać za ciasto, chleb własnego wypieku, mięso i wędliny.

3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę organów.

4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego odprawiana jest o godz. 18.00.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do modlitwy, szczególnie w Godzinie Miłosierdzia. Uroczystą koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 poprowadzi wspólnota Droga Miłości, zaś o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Uwielbienia poprowadzony przez wspólnotę Gloriosę Trinita.

6. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu cotygodniowych spotkań. Zaczynamy 8 kwietnia o godzinie 19.00, w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem  rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

7. Młodych ludzi w wieku od 14 lat, którzy chcą jechać na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa, prosimy o zgłaszanie się. Bliższe informacje u ks. Łukasza. Spotkania przygotowujące na spotkanie z papieżem w każdy piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

8. Organizujemy wyjazd do Ostrołęki na spotkanie młodych w dniach 2-3 kwietnia. Zapisy w zakrystii. Bliższe informacje u ks. Łukasza.

9. Organizujemy obóz wakacyjny w terminie 25 czerwca - 2 lipca w Gdańsku-Stegnach, dla dzieci i młodzieży od 2 kl. szkoły podstawowej. Koszt 670 zł, w cenie noclegi, wyżywienie, całodobowa opieka, zwiedzanie Gdańska, oceanarium w Gdyni, molo w Sopocie itp. Zapisy i bliższe informacje u ks. Łukasza.

10. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

  • I piątek – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00; w Gulczewie o godz. 16.30
  • I sobota – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – z różańcem i o 18.00
  • I niedziela miesiąca - o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja, o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny i tych, którzy przyjęli relikwie św. s. Faustyny. Prośby i modlitwy dziękczynne będą czytane już od godz. 17.45.

11. Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu. Msza św. w intencji adorujących w I czwartek. 7 czerwca o godz. 18.00.

12. Organizujemy 5-dniową pielgrzymkę autokarową „Szlakiem św. Wojciecha” w dniach 27 - 31.05.2016. Odwiedzimy m.in. Gniezno, Pragę, Lubic – miejsce urodzenia św. Wojciecha, Lewy Hradec – gdzie został mianowany biskupem, a także Pribram – najstarsze sanktuarium w Czechach. Koszt 860 zł + 500 koron. Zapisy do 20 kwietnia. Zachęcamy tym bardziej, że w tym roku 1050. rocznica chrztu Polski. Program pielgrzymki umieszczony jest na naszej stronie parafialnej.

13. Organizujemy pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik w dniu 23 kwietnia. Wyjazd o godz. 2.00 rano. Koszt 80 zł zapisy w zakrystii.

14. W niedzielę 24 kwietnia w naszej parafii będzie wizytacja ks. bp. Janusza Stepnowskiego. Tego też dnia odbędzie się Bierzmowanie.

15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zebrane pieniądze ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3