Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 3 kwietnia 2016

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego – o godz.15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, którą poprowadzi wspólnota Droga Miłości, zaś o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Uwielbienia poprowadzony przez wspólnotę Gloriosę Trinita.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. O godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja, zaś o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny i tych, którzy przyjęli relikwie św. s. Faustyny. Prośby i modlitwy dziękczynne będą czytane już od godz. 17.45.

3. Dzisiaj przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Caritas.

4. W poniedziałek 4 kwietnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. według porządku powszedniego. W tym dniu odbędzie się w Wyszkowie VI Marsz Dla Życia i Rodziny. Rozpoczynamy o godz. 18 uroczystą Mszą Św. pod przewodnictwem J.E. ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego w Sanktuarium Św. Idziego w Wyszkowie. Po Mszy Świętej przemaszerujemy ulicami naszego miasta: do parafii Św. Rodziny w Wyszkowie, gdzie będziemy uczestniczyć w nabożeństwie Duchowej Adopcji i złożeniu pisemnej Deklaracji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszamy wszystkich wyszkowian z rodzinami i dziećmi, by dać wyraz wiary, świadectwa ochrony życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci, nierozerwalności rodziny, jej powołania do świętości oraz ojcostwa i macierzyństwa.

5. I czwartek miesiąca wypada 7 kwietnia. O godz. 18.00 Msza św. w intencji Adorujących Najświętszy Sakrament, a po Mszy św. spotkanie. W tym dniu modlimy się także za wstawiennictwem św. Wojciecha w intencji naszej Ojczyzny i za powołania kapłańskie i zakonne.

6. W sobotę 9 kwietnia o godz. 18.30 zapraszamy na „Wieczór zadumy”. Obejrzymy film pt.; „Zakazany Bóg”. Zapraszamy do podziemia kościoła.

7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie pierwszokomunijne.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół oraz z racji peregrynacji relikwii. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co, chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę organów.

9. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu cotygodniowych spotkań. Zaczynamy 8 kwietnia o godz. 19.00, w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem  rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

10. Młodych ludzi w wieku od 14 lat, którzy chcą jechać na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa prosimy o zgłaszanie się. Bliższe informacje u ks. Łukasza. Spotkania przygotowujące na spotkanie z papieżem w każdy piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

11. Organizujemy obóz wakacyjny w terminie 25 czerwca - 2 lipca w Gdańsku-Stegnach, dla dzieci i młodzieży od 2 kl. szkoły podstawowej. Koszt 670 zł, w cenie noclegi, wyżywienie, całodobowa opieka, zwiedzanie Gdańska, oceanarium w Gdyni, molo w Sopocie itp. Zapisy i bliższe informacje u ks. Łukasza.

12. Organizujemy pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik w dniu 23 kwietnia. Wyjazd o godz. 2.00 rano. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.

13. Organizujemy 5-dniową pielgrzymkę autokarową „Szlakiem św. Wojciecha” w dniach 27-31.05.2016. Odwiedzimy m.in. Gniezno, Pragę, oraz inne miejsca związane z życiem św. Wojciecha. Koszt 860 zł + 500 koron. Zapisy do 20 kwietnia.

14. We wtorek 19 kwietnia o godz. 17.00 będzie egzamin do Bierzmowania, który przeprowadzą pracownicy Kurii Diecezjalnej z Łomży. Bierzmowanie zaś będzie 24 kwietnia o godz. 16.00.

15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zebrane pieniądze ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25