Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 24 kwietnia 2016

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. W naszej parafii przeżywamy wizytację kanoniczną, której dokonuje Jego Ekscelencja ks. bp Janusz Stepnowski. Ks. biskup jest dzisiaj z nami przez całą niedzielę, na wszystkich Mszach św. głosi nam Boże Słowo, modli się z nami, przygląda się jak, wygląda nasze życie parafialne.

2. Dzisiaj także przeżywamy uroczystość odpustową ku czci św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Uroczysta suma odpustowa o godz. 12.30 sprawowana przez ks. biskupa, zaś o godz. 16.00 ks. biskup udzieli sakramentu Bierzmowania.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Zachęcamy do modlitwy Litanią Loretańską. W naszym kościele nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18.00. Staropolskim zwyczajem zachęcamy do odmawiania litanii do Najświętszej Maryi Panny przy naszych kapliczkach i krzyżach. Zatroszczmy się także o uporządkowanie naszych kapliczek i krzyży. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny i za rodziny, które przyjęły relikwie s. Faustyny. Prośby będą czytane o godz. 17.45.

4. Trwają prace przy budowie organów. Część prac wykonywanych jest w dolnym kościele, dlatego na razie nie widzimy jeszcze efektów pracy. Niektóre zaś prace wykonuje firma w swoim warsztacie.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół oraz z racji peregrynacji relikwii św. s. Faustyny. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Pola Nadziei”.

7. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Spotykania odbywają się w piątki o godzinie 19.00 w kaplicy wieczystej adoracji.

8. Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu.

9. Młodych ludzi w wieku od 14 lat, którzy chcą jechać na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa, prosimy o zgłaszanie się. Bliższe informacje u ks. Łukasza. Osoby zapisane prosimy, by do końca kwietnia uiścić opłatę za wyjazd.

10. Tak jak co roku organizujemy pielgrzymkę pieszą do Osuchowej. Wyjście 2 maja o godz. 7.00. Msza św. w Osuchowej po dojściu pielgrzymki o godz. 18.00. Powrót autokarem po sumie o godz. 12.00. Wpisowe 15 zł. Odpowiedzialny ks. Łukasz. Zachęcamy do pielgrzymowania. Autokar po pielgrzymów wyjedzie 3 maja o godz. 10.30 sprzed naszego kościoła i może zabrać chętnych na uroczystości odpustowe.

11. W przyszłą niedzielę Słowo Boże będzie głosić w naszej parafii ks. Adam Jabłoński i będzie przed kościołem zbierał ofiary na potrzeby ubogich i bezdomnych.

12. Kapelan wyszkowskiej służby zdrowia zaprasza pracowników i emerytów służby zdrowia na rekolekcje i pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 20 do 22 maja 2016 roku. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

13. Burmistrz Wyszkowa oraz organizatorzy Wyszkowskiego Dyktanda serdecznie zapraszają dorosłych mieszkańców naszej gminy na II Wyszkowskie Dyktando dla Dorosłych, o pióro Pierwszej Damy Agaty Kornhauser – Dudy. Konkurs odbędzie się dnia 26 kwietnia br. o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 2.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Ogłoszenia I Komunia:

  • Próba kl. 3a, 3e, Rybno i Kręgi – 25.04 o godz. 16.30, kl. 3b, 3c, 3d – 27.04
  • Odbiór alb dla dziewcząt oraz chłopców, którzy jeszcze nie odebrali alb w sobotę 30 kwietnia od godz. 10.00 w salce parafialnej.
 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34