Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 29 maja 2016 PDF Drukuj Email

1. Dzisiaj IX niedziela zwykła.

2. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę, przeznaczone będą na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać ks. wikariuszom i kaplanom posługującym w naszej parafii. Bóg zapłać p. organiście i p. kościelnemu, asyście procesyjnej, ministrantom, strażakom, katechetkom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, rodzicom i tym, co wykonywali ołtarzyki, szczególnie mieszkańcom Tulewa i Michalina. Wszystkim za liczną obecność i udział w procesji.

4. Dzisiaj o godz. 14.00 poświęcenie pól w Kręgach Nowych i Rybienku Starym, zaś w przyszłą niedzielę w Rybnie.

5. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

  • pierwszy czwartek miesiąca – po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę, o powołania kapłańskie i zakonne oraz za adorujących Najświętszy Sakrament
  • pierwszy piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, w Gulczewie o godz. 16.30
  • pierwsza sobota miesiąca – uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny; Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – z różańcem i 18.00.

6. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc czerwiec, zachęcamy do modlitwy Litanią do Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

7. W czwartek o godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie oktawy Bożego Ciała Błogosławieństwo ziół i kwiatów, a także błogosławieństwo dzieci.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Jakub Osiecki, który w naszej parafii odbywał praktyki duszpasterskie.

10. Osoby zapisane na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa prosimy, by uiściły opłatę za wyjazd.

11. Dla dzieci i młodzieży od 2 kl. szkoły podstawowej organizujemy obóz wakacyjny w Gdańsku-Stegnach, w terminie 25 czerwca - 2 lipca.  Koszt 670 zł. Zapisy i bliższe informacje u ks. Łukasza.

12. Organizujemy spływ kajakowy w sobotę 11 czerwca, zapisy i bliższe informacje u ks. Zbigniewa.

13. Wszystkich, którzy nie mają kursu przedmałżeńskiego, zapraszamy na weekendowy kurs przedmałżeński w dniach 10 – 12 czerwca.

14. Na dworze robi się coraz cieplej. Pamiętajmy o stosownym stroju do kościoła. Ma to być strój godny spotkania z Jezusem.

15. Mamy dosyć ładne otoczenie kościoła. Prosimy, by go nie nieczyszczyć. Prosimy młodych, którzy zawierają związek małżeński, świadków, rodziców i gości, aby nie rzucać, nie strzelać z różnych konfetti itp. Uszanujmy piękno otoczenia!!! Uszanujmy pracę innych!!!

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22