Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 29 maja 2016

1. Dzisiaj IX niedziela zwykła.

2. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę, przeznaczone będą na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać ks. wikariuszom i kaplanom posługującym w naszej parafii. Bóg zapłać p. organiście i p. kościelnemu, asyście procesyjnej, ministrantom, strażakom, katechetkom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, rodzicom i tym, co wykonywali ołtarzyki, szczególnie mieszkańcom Tulewa i Michalina. Wszystkim za liczną obecność i udział w procesji.

4. Dzisiaj o godz. 14.00 poświęcenie pól w Kręgach Nowych i Rybienku Starym, zaś w przyszłą niedzielę w Rybnie.

5. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

  • pierwszy czwartek miesiąca – po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę, o powołania kapłańskie i zakonne oraz za adorujących Najświętszy Sakrament
  • pierwszy piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, w Gulczewie o godz. 16.30
  • pierwsza sobota miesiąca – uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny; Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – z różańcem i 18.00.

6. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc czerwiec, zachęcamy do modlitwy Litanią do Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

7. W czwartek o godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie oktawy Bożego Ciała Błogosławieństwo ziół i kwiatów, a także błogosławieństwo dzieci.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Jakub Osiecki, który w naszej parafii odbywał praktyki duszpasterskie.

10. Osoby zapisane na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa prosimy, by uiściły opłatę za wyjazd.

11. Dla dzieci i młodzieży od 2 kl. szkoły podstawowej organizujemy obóz wakacyjny w Gdańsku-Stegnach, w terminie 25 czerwca - 2 lipca.  Koszt 670 zł. Zapisy i bliższe informacje u ks. Łukasza.

12. Organizujemy spływ kajakowy w sobotę 11 czerwca, zapisy i bliższe informacje u ks. Zbigniewa.

13. Wszystkich, którzy nie mają kursu przedmałżeńskiego, zapraszamy na weekendowy kurs przedmałżeński w dniach 10 – 12 czerwca.

14. Na dworze robi się coraz cieplej. Pamiętajmy o stosownym stroju do kościoła. Ma to być strój godny spotkania z Jezusem.

15. Mamy dosyć ładne otoczenie kościoła. Prosimy, by go nie nieczyszczyć. Prosimy młodych, którzy zawierają związek małżeński, świadków, rodziców i gości, aby nie rzucać, nie strzelać z różnych konfetti itp. Uszanujmy piękno otoczenia!!! Uszanujmy pracę innych!!!

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3