Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 10 lipca 2016

1.Dzisiaj XV niedziela zwykła.

2.Dzisiaj o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego przy rondzie na ul. Sowińskiego, w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

3.W tym tygodniu wypadają wspomnienia:

  • w poniedziałek - św. Benedykta opata, patrona Europy
  • we wtorek - św. Brunona z Kwerfurtu, patrona naszej diecezji
  • w sobotę - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

4.W sobotę o godz. 5.00 rano wyjazd do sanktuarium w Oborach, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

5.Na prośbę rodzin naszej parafii przedłużamy peregrynację relikwii św. Faustyny, zachęcamy do brania relikwii do naszych rodzin. Wszyscy, którzy pragną gościć relikwie siostry Faustyny, proszeni są o zgłoszenie do zakrystii celem ustalenia daty peregrynacji.

6.Organizowany jest wyjazd pociągiem na Jasną Górę, na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem. Wyjazd 28 lipca o 1.00 w nocy, wyjazd z Częstochowy o godz. 15.00; koszt 90 zł. Zachęcamy do wyjazdu.

7.W dniach 21 - 25 lipca w ramach Światowych Dni Młodzieży będziemy gościć w naszym mieście 52 osoby z Włoch. Zapraszamy do uczestnictwa w wspólnych częściach programu. W piątek 22 lipca o godz. 9.00 Msza św. w sanktuarium św. Idziego z udziałem gości z Włoch, o godz. 20.00 Droga Krzyżowa w parafii św. Wojciecha. W sobotę 23 lipca zapraszamy młodzież do udziału w Festiwalu Narodów w Łomży; zapisy i informacje w zakrystii. W niedzielę 24 lipca o godz. 9.00 Msza św. w sanktuarium św. Idziego z udziałem gości z Włoch, a o godz. 20.00 Wieczór Chwały w parafii Świętej Rodziny. W poniedziałek na porannej Mszy św. o godz. 7.00 w sanktuarium św. Idziego pożegnamy młodzież z Włoch, która uda się na spotkanie z Papieżem Franciszkiem w Krakowie.

8.Dziękujemy wszystkim przyjmującym pielgrzymów za otwarcie swoich domów. Jednak jeszcze potrzebujemy miejsc dla 10 młodych osób z Włoch. Tych naszych parafian, którzy dysponują możliwością gościnnego otwarcia swoich domów, prosimy o zgłoszenia.

9.Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom i władzom miasta oraz powiatu za dotychczasową pomoc w organizacji Światowych Dni Młodzieży u nas w Wyszkowie.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i budowę organów oraz na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Krąg za ofiarę w wysokości 4 tys zł.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

13. Ci, którzy pragną zamówić gregoriańskie Msze św. na przyszły rok, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3