Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 17 lipca 2016

1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła.

2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

3. Trwają wakacje. Starajmy się pamiętać o codziennej modlitwie, niedzielnej Eucharystii, o nawiedzeniu różnych sanktuariów, o udziale w pielgrzymkach, różnych rekolekcjach i dniach skupienia, o zaangażowanie się w Światowe Dni Młodzieży.

4. W tym tygodniu będziemy w Wyszkowie, a także w naszej parafii gościć młodych ludzi z Włoch. Zapraszamy do uczestnictwa w wspólnych częściach programu. W piątek 22 lipca o godz. 9.00 Msza św. w sanktuarium św. Idziego z udziałem gości z Włoch, o godz. 20.00 Droga Krzyżowa w parafii św. Wojciecha. W sobotę 23 lipca zapraszamy młodzież do udziału w Festiwalu Narodów w Łomży; zapisy i informacje w zakrystii. W niedzielę 24 lipca o godz. 9.00 Msza św. w sanktuarium św. Idziego z udziałem gości z Włoch, a o godz. 20.00 Wieczór Chwały w parafii Świętej Rodziny. W poniedziałek na porannej Mszy św. o godz. 7.00 w sanktuarium św. Idziego pożegnamy młodzież z Włoch, która uda się na spotkanie z Papieżem Franciszkiem w Krakowie. Szczegółowe informacje są podane na plakatach i stronie internetowej naszej parafii.

5. Organizujemy wyjazd autokarem do Częstochowy, na spotkanie z Ojcem św. Franciszkiem w dniu 28 lipca. Wyjazd o 24.00. Powrót tego samego dnia w godzinach wieczornych. Koszt 90 zł. Bliższe informacje w zakrystii. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

6. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób zapisanych na pielgrzymkę rowerową odbędzie się 28 lipca (czwartek) o godz. 18.30 w salce parafialnej.

7. Z racji utrudnień w parkowaniu prosimy, by ci, co mają blisko do kościoła, szczególnie z Wyszkowa, przychodzili pieszo. Dzięki uprzejmości władz miasta i powiatu można korzystać z parkingu przy tych urzędach.

8. Tych, którzy mają zamiar zamówić Msze św. gregoriańskie w przyszłym roku prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się.

9. Dzisiaj do puszek będziemy zbierać ofiary dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Ekwadorze.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

11. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Nie pozwólmy, by Pan Jezus był sam. On czeka na każdego z nas.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3