Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 16 października 2016

1. Dzisiaj XXIX niedziela zwykła.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać o. Grzegorzowi Kramerowi za głoszone do nas Słowo Boże i posługiwanie w naszej parafii.

3. Dziś o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

4. Dziś po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały prowadzony przez zespół młodzieżowy Mamre.

5. Trwa miesiąc październik. Zachęcamy do odmawiania różańca w naszych domach, rodzinach, a także do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w kościele:

  • dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.30
  • dla dorosłych o godz. 17.30, z wyjątkiem soboty, kiedy z powodu ślubów różaniec będzie po Mszy św. o godz. 18.00

6. We wtorek 18 października wypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia, a także dzień imienin naszego ks. Łukasza. Pamiętajmy o nim i o pracownikach służby zdrowia w naszych modlitwach. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 i na Mszę św. o godz. 18.00 w ich intencji.

7. W środę 19 października wypada 32. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii i ustawienie zniczy przy pamiątkowej tablicy. Zachęcamy do uczestnictwa i przyniesienia zniczy.

8. W sobotę 22 października wspomnienie św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii i ustawienie zniczy przy pomniku. Zachęcamy do udziału.

9. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, o uporządkowaniu grobów i o modlitwie za zmarłych. Może twój bliski zmarły czeka na twoją modlitwę, na Mszę św., czeka na twoje nawrócenie. Można już składać ofiarę na tzw. wypominki, które są czytane w niedziele przez cały rok, a także wypominki jednorazowe, które będą od 2 do 8 listopada na Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do spowiedzi, by za zmarłego ofiarować Komunię św. Ważne są kwiaty i znicze, ale najważniejsza jest modlitwa.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary. Bóg zapłać mieszkańcom Michalina, którzy ofiarowali 770 zł oraz Tulewa – 1000 zł.

11. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13