Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 23 października 2016

1. Dzisiaj XXX niedziela zwykła.

2. W piątek 28 października wypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to także dzień imienin ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

3. W sobotę 29 października odbędzie się uroczysta Msza św. ku czci świętych i błogosławionych. Msza św. rozpocznie się pochodem z relikwiami świętych i błogosławionych, które mamy w naszym kościele. Po Mszy św. w dolnym kościele odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy do uczestnictwa i zaangażowania się. Prosimy rodziców, by pomogli dzieciom upodobnić się do któregoś ze świętych czy błogosławionych. Przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. nagroda za najładniejsze przebranie. Serdecznie zapraszamy sobota godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami kl. III i IV z racji przygotowań do I Komunii i Komunii Rocznicowej. Zaś po Mszy św. o godz. 16.00 z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, o uporządkowaniu grobów i o modlitwie za zmarłych. Może twój bliski zmarły czeka na twoją modlitwę, na Mszę św., czeka na twoje nawrócenie. Można już składać ofiarę na tzw. wypominki, które są czytane w niedzielę przez cały rok, a także wypominki jednorazowe, które będą od 2 do 8 listopada na Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do spowiedzi, by za zmarłego ofiarować Komunię św. Ważne są kwiaty i znicze, ale najważniejsza jest modlitwa.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

7. Organizujemy pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik 19 listopada. Tego dnia ma być dokonany Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Będzie to wielkie wydarzenie dla kościoła i naszego narodu. Wyjazd o godz. 3 rano. Koszt 80 zł, zapisy w zakrystii.

8. Organizowana jest 33. Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy do Częstochowy w dniach 12 -13 listopada. Bliższe informacje na plakatach.

9. Organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej: 18-25 lutego, koszt 3250+100 dolarów, zapisy z zaliczką 500 zł w zakrystii. W programie wiele ciekawych miejsc związanych z życiem Jezusa i Maryi m.in.: Betlejem, Cezarea Nadmorska, Jerozolima, Morze martwe itd.

10. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Tak, jak słyszeliśmy w świadectwach, adoracja to wielki dar i wielkie są owoce adoracji. W kaplicy Najświętszego Sakramentu są listy i można zapisywać się na określone godziny adoracji.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13