Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 6 listopada 2016

1. Dzisiaj XXXII niedziela zwykła.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać siostrom Pallotynkom za przybliżenie nam tematyki misji. Przy wyjściu z kościoła można będzie wesprzeć misje ofiarami do puszek.

3. W poniedziałek 7 listopada o godz. 18.00 ks. bp Tadeusz Bronakowski w naszej parafii odprawi Mszę św. w intencji zmarłych nauczycieli, wychowawców i katechetów, pracowników administracji. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, za tych, którzy nas uczyli, a odeszli po nagrodę życia wiecznego.

4. W piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.00, 11.00, 16.00, i 18.00. Zapraszamy do udziału i modlitwy za naszą Ojczyznę. Tego dnia swoje imieniny obchodzi Pan Kościelny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. W przyszłą sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na „Wieczór zadumy”. Tym razem zapraszamy do obejrzenia filmu pt.: „Bóg nie umarł 2”. Bardzo dobry film!!!

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Roberta Kościuszkę, autora książek dla dzieci.

7. W przyszłą niedzielę w ramach obchodów Święta Niepodległości o godz. 19.00 w naszym kościele wystąpi zespól „Wyszkowiacy” z programem o treści patriotycznej połączonym z prezentacją tomika wierszy Mieczysława Joniuka.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

10. Zdolni a ubodzy uczniowie mogą zgłaszać się po tzw. stypędium papieskie. Bliższe informacje w zakrystii.

11. Organizujemy pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik - 19 listopada. Tego dnia ma być dokonany Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Będzie to wielkie wydarzenie dla kościoła i naszego narodu. Wyjazd o godz. 3 rano. Koszt 80 zł, zapisy w zakrystii.

12. Organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej w dniach 18 - 25 lutego. Koszt 3250 + 100 dolarów, zapisy z zaliczką 500 zł w zakrystii. W programie wiele ciekawych miejsc związanych z życiem Jezusa i Maryi, m.in.: Betlejem, Cezarea Nadmorska, Jerozolima, Morze martwe itd.

13. Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22