Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 13 listopada 2016

1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

3. Dzisiaj, w ramach obchodów Święta Niepodległości, o godz. 19.00 w naszym kościele wystąpi zespól „Wyszkowiacy” z programem o treści patriotycznej, połączonym z prezentacją tomiku wierszy Mieczysława Joniuka.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać Panu Robertowi Kościuszce za posługiwanie dzisiaj w naszej parafii. Zachęcamy do nabywania książek i czytania książek dzieciom.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

6. W tym tygodniu wypadają:

  • w środę - święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia.
  • w piątek - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dziewicy i męczennicy. Zachęcamy młodych do modlitwy o czystość życia za wstawiennictwem bł. Karoliny.

7. Trwa nowenna przed uroczystością Chrystusa Króla, przygotowująca do aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Nowenna odmawiana jest codziennie na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy do uczestnictwa.

8. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na każdej Mszy św. będzie odmówiony jubileuszowy akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

9. W przyszłą niedzielę, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

10. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 Msza św., a po niej wieczór uwielbienia prowadzony przez zespół Mamre.

11. Zdolni, a ubodzy uczniowie mogą zgłaszać się po tzw. stypędium papieskie. Bliższe informacje w zakrystii.

12. Wyjazd do Krakowa Łagiewnik - 19 listopada, godz. 3 rano - na uroczystość ogólnopolską przyjęcia Jezusa za Króla i Pana.

13. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia na 25. rocznicę powstania Radia Maryja. Wyjazd 3 grudnia o godz. 6.00 rano. Koszt 50 zł.

14. Organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do kina i lodowisko - 3 grudnia. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii u ks. Zbigniewa.

15. Jako parafia włączamy się w akcję zbierania okularów dla Afryki. Dobre, nieużywane okulary można przynosić w przyszłą niedzielę i złożyć do kosza, który będzie ustawiony przed ołtarzem.

16. Dziś święcimy opłatki, które od czwartku będzie roznosił p. organista. W blokach p. organista będzie roznosił opłatki od godz. 16.30. Z powodu roznoszenia opłatków p. organista w kancelarii będzie od godz. 16.00 do 16.30. Przypominamy, że w naszej parafii opłatki rozprowadza tylko p. organista.

17. Trwa miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych bliskich zmarłych. Może warto zapytać siebie, czy modle się za zmarłych? Czy pamiętam o Mszy św. w ich intencji? Czy pamiętam o wypominkach? Nowe wypominki będą czytane od pierwszej niedzieli adwentu.

18. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

19. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34