Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 26 grudnia 2016

1. Dzisiaj II dzień świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL i cele edukacyjne diecezji.

3. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świat Bożego Narodzenia. Bóg zapłać ks. wikariuszom, ks. kapelanowi, ks. seniorom, p. organiście i chórowi, p. kościelnemu z całą ekipą, ministrantom za służbę liturgiczną i pomoc przy dekoracjach. Wszystkim za wszelką pomoc Bóg zapłać. Bóg zapłać za ofiarowane choinki.

5. Bóg zapłać za wykonanie poręczy przy prezbiterium i na chór. Umożliwi to osobom starszym bardziej bezpieczne przechodzenie do zakrystii.

6. Bóg zapłać za ofiarowane dary na potrzeby ludzi ubogich.

7. Bóg zapłać za otrzymywane życzenia od osób indywidualnych, instytucji i urzędów.

8. W sylwestra będzie Msza św. o godz. 24.00 na powitanie Nowego Roku. W Gulczewie o godz. 20.00. Zapraszamy do uczestnictwa w tej Mszy św.

9. W przyszła niedzielę Nowy Rok – nie będzie Mszy św. o godz. 6.30.

10. We wtorek 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterska zwaną kolędą. Pragniemy odwiedzić wszystkie rodziny naszej parafii, by wspólnie się pomodlić i wypraszać Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Na kolędę przygotowujemy stół bądź ławę nakryte białym obrusem. Na stole ustawiamy dwie świece, krzyż, wodę święconą i kropidło oraz Pismo św. Dzieci i młodzież ucząca się zeszyty z religii. W blokach zachęcamy, by, zwyczajem lat ubiegłych, na drzwiach umieścić obrazek, by ksiądz wiedział, kto przyjmuje po kolędzie. Zachęcamy, by księży odprowadzać do sąsiadów. Przy kolędzie można składać ofiary na kościół, które będą przeznaczone na budowę organów. Przy składaniu ofiar prosimy zaznaczyć, co jest na kościół, a co na kolędę. Kolędę na wioskach rozpoczynamy od godz. 9.00, w mieście od 16.00. (Dobrym zwyczajem jest przyjazd po księdza i odwiezienie po skończonej kolędzie).

11. Planowana Kolęda w tym tygodniu:

 • wtorek 27.12 – Gulczewo (4 księży)
 • środa 28.12 – Rybno (4 księży)
 • czwartek 29.12 – Kręgi (4 księży)
 • piątek 30.12, od godz. 13.00 – Tulewo Górne (4 księży)
 • poniedziałek 02.01, od 9.00 – Tulewo (2 księży), od 16.00 – ul. 11 listopada 2, 5, 7, 9.

12. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 Mszą Świętą w kościele parafii pw. św. Wojciecha. Po Mszy świętej zostanie utworzony orszak, który przejdzie na skwer Jana Pawła II do stajenki, by pokłonić się Dzieciątku. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wyszkowa i okolic, a szczególnie dzieci i młodzież. Chcemy, żeby było to nasze wspólne święto i radość z narodzenia Dzieciątka Jezus. Jeżeli jest taka możliwość, prosimy o przygotowanie wg własnego pomysłu kolorowych strojów, aby nasz orszak był barwny i radosny.

13. Przypominamy, że wyjazd do Częstochowy 31.12 o godz. 8.00.

14. Dzięki uprzejmości władz miasta, gminy i powiatu samochody w niedziele i święta możemy parkować przy tych urzędach. Bóg zapłać za życzliwość.

15. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22