Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 29 stycznia 2017

1. Dzisiaj IV niedziela zwykła.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii i Komunii Rocznicowej, a po Mszy św. o godz. 16.00 z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

3. Dzisiaj o godz. 17.00 w salce parafialnej spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu na zimowisko do Białego Dunajca.

4. W tym tygodniu wypada:

 • pierwszy czwartek miesiąca – 2 lutego, w święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00. Poświecenie świec na każdej Mszy św. Prosimy o zabezpieczenie świec przed woskiem. W Gulczewie o godz. 12.30. Taca przeznaczona jest na klasztory klauzurowe. O godz. 18.00 Msza św. za adorujących Najświętszy Sakrament, a po niej spotkanie wszystkich, którzy zadeklarowali udział w adoracji. Modlitwy za wstawiennictwem św. Wojciecha za Ojczyznę, o powołania kapłańskie i zakonne
 • pierwszy piątek miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i o 18.00, w Gulczewie o godz. 16.30. Tego dnia wypada wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła. Podczas Mszy św. będzie udzielone specjalne błogosławieństwo gardła
 • pierwsza sobota miesiąca - Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – z różańcem i o 18.00
 • pierwsza niedziela miesiąca - po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

5. W czwartek zakończyliśmy kolędę. Składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, gościnność, posiłki (do domu nie wracaliśmy głodni). Bóg zapłać za różne rady i wskazówki duszpasterskie. Bóg zapłać tym, którzy nas zawozili i przywozili z kolędy. Bóg zapłać za organizowane obiady i kolacje. Bóg zapłać sołtysom za pomoc w organizowaniu kolędy na wioskach. Bóg zapłać za ofiary składane na kolędę i kościół. Ofiary będą przeznaczone na budowę organów. Wszystkim za wszelkie dobro, jakiego doznaliśmy po kolędzie składamy serdeczne Bóg zapłać. Jeśli kogoś z różnych racji nie było i pragnie, aby kolęda się odbyła, ksiądz pomodlił się i pobłogosławił mieszkanie i domowników, niech się zgłosi do zakrystii celem ustalenia terminu.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na budowę organów. Bóg zapłać wikariuszom za złożoną ofiarę na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w salce parafialnej spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu do Ziemi Świętej.

8. W środę 1 lutego o godz. 18.45 w naszym kościele odbędzie się koncert charytatywny kolęd i utworów Bożonarodzeniowych organizowany przez Stowarzyszenie „Nasza Zakolejowa”. Serdecznie zapraszamy.

9. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, zachęcamy do poparcia wniosku o zamontowanie sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na nowo wyremontowanej drodze przy ul. Kościuszki. Chętni mogą składać podpisy przy wyjściu z kościoła, bądź w sekretariacie SP1 w Wyszkowie.

10. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich informuje, że dnia 03.02 o godz. 19.00 odbędzie się zebranie sprawozdawcze za rok 2016. Zapraszamy członków koła i sympatyków.

11. Organizowana jest zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można składać na parkingu przy kościele. Odbiór sprzętu 7 lutego o godz. 11.30. Przez tę zbiórkę wspieramy misjonarzy.

12. Dyrekcja Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Wyszkowie zaprasza do podjęcia i kontynuowania nauki w bezpłatnych szkołach Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych oraz Szkoły Policealnej. Bliższe informacje w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej.

13. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Przynajmniej raz w tygodniu starajmy się zajść do Kaplicy Najświętszego Sakramentu.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34