Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 12 marca 2017

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Pamiętajmy o dobrych uczynkach, postanowieniach, o uczestnictwie w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

2. Rekolekcje Wielkopostne będą w dniach 6, 7, i 8 kwietnia. Tak planujmy swój czas, by wziąć w nich udział. Rekolekcje będzie prowadził ks. Marek Dziewiecki, znany w Polsce rekolekcjonista, duszpasterz małżeństw, rodzin, młodzieży, autor kilkudziesięciu książek. W Internecie można posłuchać wielu jego konferencji.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać siostrom z Szumowa i ich podopiecznym za przedstawienie. Przy wyjściu z kościoła można ofiarą wspomóc siostry i dzieła, które prowadzą.

4. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

5. Dzisiaj w naszych modlitwach pamiętajmy o ks. Grzegorzu, ktory obchodzi imieniny.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Widzimy, że prace posuwają się naprzód. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na ogrzewanie kościoła.

8. Wyjazd do Wilna w najbliższą sobotę o godz. 2.00 w nocy.

9. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Częstochowy na spotkanie Jasnogórskiego Bractwa Eucharystycznego. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii. Wyjazd o godz. 3.30. Koszt 60 zł.

10. W Wyszkowie w dniach 8 – 9 kwietnia będą odbywały się diecezjalne Dni Młodzieży. Będziemy gościć młodzież z całej naszej diecezji. Prosimy o zgłaszanie się rodzin, które chciałyby przyjąć młodzież na nocleg.

11. Zwyczajem lat ubiegłych zachęcamy do udziału w konkursie na najwyższą i najładniejszą palmę. Do udziału w konkursie zapraszamy szkoły, przedszkola, rodziny i wszystkich zainteresowanych. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 11.00.

12. Robiąc wiosenne porządki, pamiętajmy, by nie wypalać traw, gdyż często grozi to pożarem. Proszą o to władze powiatu i straż pożarna.

13. W środę 15 marca w Bibliotece Miejsko – Gminnej w Wyszkowie odbędzie się spotkanie z panią prof. Krystyną Pawłowicz. Zapraszają organizatorzy.

14. Dyrektor i Grono Pedagogiczne Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie zapraszają rodziców i dzieci na dzień otwarty reaktywowanej SP nr 4, który odbędzie się w piątek 17 marca o godz. 17.00 w budynku szkoły.

15. W piątek 17 marca dzień swoich imienin obchodzi ks. Zbigniew Borawski. Pamiętajmy o modlitwie.

16. W sobotę 18 marca odbędzie się spotkanie z siostrami Pallotynkami w ramach spotkań grupy misyjnej „Mały Misjonarz”. Serdecznie zapraszamy.

17. W niedziele 19 marca o godz. 19.00 odbędzie się Wieczór Uwielbienia z zespołem Mamre.

18. Inicjatywa tato.net we współpracy z Gminą Wyszków zapraszają wszystkich ojców chcących wzmocnić swoje umiejętności ojcowskie na jednodniowe warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, które odbędą się w sobotę 25 marca 2017 r. w godz. 9-18 w Wyszkowie. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na plakatach.

19. Dnia 25 marca (sobota) w Dzień Świętości Życia odbędzie się w Wyszkowie VII Marsz Dla Życia i Rodziny. Rozpoczynamy o godz. 18 uroczystą Mszą Św. pod przewodnictwem J.E. ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego w Sanktuarium Św. Idziego w Wyszkowie. Po Mszy Świętej przemaszerujemy do Sanktuarium Św. Rodziny w Wyszkowie, gdzie będziemy uczestniczyć w nabożeństwie Duchowej Adopcji i złożeniu pisemnej Deklaracji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszamy wszystkich wyszkowian z rodzinami i dziećmi, by dać wyraz wiary, świadectwa ochrony życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci, nierozerwalności rodziny, jej powołania do świętości oraz ojcostwa i macierzyństwa. Ps. Zachęcamy do wzięcia lampionów i niesienia transparentów oraz złożenia pisemnej deklaracji w intencji dziecka poczętego.

20. Z okazji Dnia Kobiet oraz realizacji programu "Zamieszkaj w Wyszkowie" Gmina Wyszków zaprasza 12 marca, w dniu dzisiejszym, do hali sportowej WOSiR na Targi dla Kobiet. Wydarzenie skierowane jest nie tylko dla kobiet, ale całych rodzin, a towarzyszyć mu będą różnego rodzaju atrakcje: maraton fitness, dyskusje i prelekcje, bezpłatne badania profilaktyczne, nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, gminna szkoła rodzenia, strefa dla dzieci, gdzie rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów, konkursy i upominki. W imieniu organizatorów zapraszamy w godz. 10-18.

21. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

22. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13