Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 19 marca 2017

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Zapytajmy w swoich sercach, czy pamiętajmy o dobrych uczynkach, postanowieniach, o uczestnictwie w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

2. Dzisiaj wspomnienie św. Józefa. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich solenizantach i mężczyznach, którym patronuje św. Józef.

3. Dzisiaj o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 i Gorzkich Żalach odbędzie się Wieczór Uwielbienia z zespołem Mamre.

5. Rekolekcje Wielkopostne będą w dniach 6, 7, i 8 kwietnia. Tak planujmy swój czas, by wziąć w nich udział. Rekolekcje będzie prowadził ks. Marek Dziewiecki, znany w Polsce rekolekcjonista, duszpasterz małżeństw, rodzin, młodzieży, autor kilkudziesięciu książek. Można posłuchać wielu jego konferencji w Internecie.

6. Bóg zapłać ks. Dk. Kamilowi za głoszone Słowo Boże.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

8. W naszym sklepiku parafialnym są w sprzedaży, w cenie 5 zł, paschaliki wielkanocne z Caritas.

9. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa, o godz. 3.30 rano - do Częstochowy.

10. W Wyszkowie w dniach 8 – 9 kwietnia będą odbywały się Diecezjalne Dni Młodzieży. Będziemy gościć młodzież z całej naszej diecezji. Prosimy o zgłaszanie się rodzin, które chciałyby przyjąć młodzież na nocleg.

11. Zwyczajem lat ubiegłych zachęcamy do udziału w konkursie na najwyższą i najładniejszą palmę. Do udziału zapraszamy szkoły, przedszkola, rodziny i wszystkich zainteresowanych. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 11.00.

12. Inicjatywa Tato.net we współpracy z Gminą Wyszków zapraszają wszystkich ojców chcących wzmocnić swoje umiejętności ojcowskie na jednodniowe warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, które odbędą się w sobotę 25 marca 2017 r. w godz. 9-18 w Wyszkowie. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na plakatach.

13. W sobotę 25 marca, w Dzień Świętości Życia odbędzie się w Wyszkowie VII Marsz Dla Życia i Rodziny. Rozpoczynamy o godz. 18 uroczystą Mszą Św. pod przewodnictwem J.E. ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego w sanktuarium św. Idziego w Wyszkowie. Po Mszy Św. przemaszerujemy do sanktuarium św. Rodziny w Wyszkowie, gdzie będziemy uczestniczyć w nabożeństwie Duchowej Adopcji i złożeniu pisemnej Deklaracji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszamy wszystkich wyszkowian z rodzinami i dziećmi, by dać wyraz wiary, świadectwa ochrony życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci, nierozerwalności rodziny, jej powołania do świętości oraz ojcostwa i macierzyństwa. Ps. Zachęcamy do wzięcia lampionów i niesienia transparentów oraz złożenia pisemnej deklaracji w intencji dziecka poczętego .

14. W przyszłą niedzielę spotkanie przed I Komunią św. i Komunią Rocznicową po Mszy św. o godz. 11.00, przed Bierzmowaniem - po Mszy św. o godz. 16.00.

15. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych o godz. 12.30 będzie Msza św. w intencji jubilatów obchodzących 25- i 50-lecie małżeństwa. Jubilatów zgłaszamy w zakrystii.

16. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3