Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 17 kwietnia 2017

1. Dzisiaj II Dzień Świąt Wielkanocnych. Taca przeznaczona jest na KUL i cele edukacyjne diecezji.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać ks. wikariuszom i wszystkim kapłanom posługującym w naszej parafii, p. organiście i chórowi, p. kościelnemu z ekipą za wykonanie grobu i ciemnicy. Bóg zapłać ministrantom i asyście procesyjnej, strażakom, ułanom, wspólnotom z naszej parafii, zespołowi Gloriosa Trinita, naszej scholii dziecięcej „Promyczki Jezusa” i zespołowi „Mamre”, kółkom różańcowym za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać katechetkom i dziewczynkom sypiącym kwiaty. Bóg zapłać za dary na paczki dla biednych i całemu zespołowi Caritas. Bóg zapłać za przesłane życzenia świąteczne. Bóg zapłać za ciasto, chleb własnego wypieku, mięso i wędliny.

3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na budowę organów i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego odprawiana jest o godz. 18.00.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w Godzinie Miłosierdzia. Uroczystą Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 poprowadzi wspólnota Droga Miłości, zaś o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Uwielbienia poprowadzony przez wspólnotę Gloriosę Trinita.

6. W przyszłą niedzielę także odpust ku czci św. Wojciecha patrona naszej parafii. Uroczysta suma odpustowa o godz. 12.30. Zapraszamy asystę.

7. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu cotygodniowych spotkań. Zaczynamy 28 kwietnia o godzinie 19.00, w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

8. W sobotę 22 kwietnia wraz z grupą pielgrzymkową i stowarzyszeniem HISTORAMA rozpoczynamy sezon rowerowy. Wszystkich zainteresowanych jazdą rowerem zapraszamy o godz. 12.00 przed nasz kościół. Zapraszamy.

9. Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Osuchowej - 2 maja. Wyjście pielgrzymki około 7 rano. Wpisowe 15 zł. Autokar, jeśli będą chętni, wyjedzie po pielgrzymów 3 maja o godz. 10.30 i może zabrać chętnych na uroczystości odpustowe.

10. Organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu i św. Lipki - 27 maja. Koszt 60 zł. Wyjazd o godz. 5.30 rano. Zapisy w zakrystii.

11. Planujemy także pielgrzymkę do Bośni i Hercegowiny, Chorwacji i Austrii w dniach 19-28 czerwca. Będziemy zwiedzać m.in. Sarajewo, Mostar, Medjugorie, Dubrownik, Split, jeziora plitwickie, Mariazell. Koszt 1590 zł + 40 EUR. Zapisy do 15 maja. Wpisowe 500 zł.

12. Organizujemy wyjazd nad morze w dniach 4-11 lipca. Koszt 690 zł. Zapisy w zakrystii.

13. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zebrane pieniądze ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

15. W niedzielę 23 kwietnia odbędzie się kolejna już kampania „Pola nadziei”. Przed kościołem wolontariusze będą sprzedawali żonkile, dochód zostanie przeznaczony na potrzeby naszego Hospicjum Domowego.

16. W sobotę 22 kwietnia w WOK „Hutnik” odbędzie się koncert pieśni i ballad „Niepokonanej”. W programie koncert laureatów Powiatowego Przeglądu Pieśni Legionowej oraz koncert Magdaleny Tunkiewicz i Wojciecha Bardowskiego. Początek o godz. 18.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3