Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 23 kwietnia 2017

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego – w naszej parafii przeżywamy odpust ku czci św. Wojciecha, patrona naszej parafii. Uroczysta suma odpustowa o godz. 12.30.

2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.00 – Godzinę Miłosierdzia Bożego. Uroczystą Koronkę do Miłosierdzia Bożego poprowadzi wspólnota Droga Miłości, zaś o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Uwielbienia poprowadzony przez wspólnotę Gloriosę Trinita.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. prałatowi Franciszkowi Wróblewskiemu za obecność w naszej wspólnocie i głoszenie dzisiaj Słowa Bożego.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, budowę organów i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

5. Dzisiaj Klub Przyjaciół Wyszkowa i wolontariusze będą rozprowadzać przed kościołem żonkile w ramach akcji „Pola Nadziei”. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na potrzeby hospicjum.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania.

7. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu cotygodniowych spotkań. Zaczynamy 28 kwietnia o godzinie 19.00 w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

8. Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Osuchowej - 2 maja. Wyjście pielgrzymki około 7 rano, wpisowe 15 zł. Autokar, jeśli będą chętni, wyjedzie po pielgrzymów 3 maja o godz. 10.30 i może zabrać chętnych na uroczystości odpustowe.

9. Organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu i św. Lipki - 27 maja. Koszt 60 zł, wyjazd o godz. 5.30 rano. Zapisy w zakrystii.

10. Planujemy także pielgrzymkę do Bośni i Hercegowiny, Chorwacji i Austrii w dniach 19 – 28 czerwca. Będziemy zwiedzać m.in. Sarajewo, Mostar, Medjugorie, Dubrownik, Split, jeziora plitwickie, Mariazell. Koszt 1590 zł + 40 EUR. Zapisy do 15 maja. Wpisowe 500 zł.

11. Organizujemy wyjazd nad morze w dniach 4 - 11 lipca. Koszt 690 zł. Zapisy w zakrystii.

12. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rzecz Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie. Zużyty sprzęt możemy przynosić do szkoły do  5 maja. Szczegóły na wywieszonym plakacie.

13. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pieniądze zebrane ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34