Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 7 maja 2017

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania. Jest także pierwsza niedziela miesiąca, po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

2. W poniedziałek wypada uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii. Jest to także dzień imienin naszego bp. Stanisława, a także ks. Stanisława Borkowskiego – otoczmy ich naszą modlitwą.

3. W drugą sobotę miesiąca, 13 maja zapraszamy po Mszy św. wieczornej na wieczór filmowy.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali w naszej parafii Uroczystość I Komunii Św., z tej racji będzie zmieniony porządek Mszy św. Będą o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 12.00 - Msze św. komunijne, 16.00 i 18.00.

5. W przyszłą niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia, przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

6. Trwa maj, miesiąc poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Zachęcamy do odmawiania litanii w kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy, zgodnie z naszą tradycją, do modlitwy w naszych domach, przy krzyżach i kapliczkach przydrożnych, prosimy o ich udekorowanie.

7. Sołtysów poszczególnych wiosek prosimy o zgłaszanie się w celu ustalenia terminów poświęcenia pól.

8. W kaplicy Najświętszego Sakramentu wykonaliśmy przeszklenie do samego sufitu, by wyciszyć kaplicę, a jednocześnie by było zimą cieplej tym, którzy adorują przez całą noc. Koszt 12.300 zł.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i budowę organów. Dziękujemy naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać różnym firmom i zakładom za ofiarę na budowę organów.

10. Mamy ładne otoczenie wokół kościoła, dlatego prosimy nowożeńców i gości, aby po uroczystej Mszy św. w intencji nowożeńców nie strzelać z konfetti przed kościołem. Dziękujemy za zrozumienie.

11. W najbliższym czasie organizujemy:

  • wyjazd do Częstochowy na ogólnopolskie czuwanie modlitewne Odnowy w Duchu Św. - 20 maja, koszt 60 zł, wyjazd o godz. 3.00
  • pielgrzymkę do Gietrzwałdu i św. Lipki - 27 maja, koszt 60 zł, wyjazd o godz. 5.30 rano, zapisy w zakrystii
  • pielgrzymkę do Bośni i Hercegowiny, Chorwacji i Austrii - 19-28 czerwca. Będziemy zwiedzać m.in. Sarajewo, Mostar, Medjugorie, Dubrownik, Split, jeziora plitwickie, Mariazell. Koszt 1590 zł + 40 EUR. Zapisy do 15 maja, wpisowe 500 zł.

12. Organizujemy wyjazd nad morze w dniach 4-11 lipca. Koszt 690 zł. Zapisy w zakrystii.

13. W sobotę 13 maja w sobotę wypada 100. rocznica objawień Najświętszej Maryi Panny w Fatimie. O godz. 18.00 Msza św., a po niej różaniec. Z racji roku fatimskiego każdego 13. dnia miesiąca do października włącznie będziemy odmawiać różaniec.

14. Inicjatywa Tato.Net we współpracy z Gminą Wyszków zaprasza rodziców na warsztaty „Odkrywca Talentów” o odkrywaniu i rozwijaniu talentów dziecka. Warsztaty odbędą się w piątek i sobotę 12-13 maja w Wyszkowie. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie i na plakatach.

15. Wszystkich, którzy nie maja kursu przedmałżeńskiego, a w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa, zapraszamy na weekendowy kurs przedmałżeński w dniach 9-11 czerwca. Zapisy i bliższe informacje na plakatach i u członków wspólnoty Droga Miłości.

16. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22