Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 11 czerwca 2017

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Trójcy Świętej.

2. Dzisiaj, tak jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego, w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

3. Dzisiaj o godz. 14.00 poświęcenie pól w Kręgach Nowych i Rybnie, zaś w przyszłą niedzielę w Kręgach i Rybienku Starym.

4. Bóg zapłać wspólnocie Droga Miłości za przeprowadzenie weekendowego Kursu Przedmałżeńskiego dla narzeczonych.

5. We wtorek 13 czerwca wypada wspomnienie św. Antoniego, prezbitera i doktora kościoła. Jest to także dzień imienin ks. kan. Antoniego Kosiorka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja wyruszy z naszej parafii po Mszy św. o godz. 11.00 do parafii św. Idziego. O przygotowanie ołtarzy prosimy Rybno (przy bibliotece – ks. Grzegorz), Tulewo Górne (przy pomniku – ks. Łukasz). Zachęcamy do licznego uczestnictwa. Prosimy o udekorowanie naszych domów na trasie procesji. Dziewczynki, które chciałyby sypać kwiatki, proszone są o przyjście na próby w poniedziałek i środę o godz. 17.00

7. Msze św. w Boże Ciało w naszym kościele o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30 i 16.00. Nie ma też Mszy św. w Gulczewie. 

8. W oktawie Bożego Ciała będzie codziennie procesja wokół kościoła o godz. 18.00. Zapraszamy asystę.

9. W przyszła niedzielę o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi. Następna Msza św. będzie w trzecią niedzielę września.

10. W przyszłą niedziele przy SP1 będzie festyn misyjny organizowany przez siostry Pallotynki i grupę Mały Misjonarz działającą przy naszej parafii. Jest przewidzianych wiele atrakcji. Festyn będzie w godz. 10.30 - 17.00. Dochód z festynu będzie przeznaczony na misje.

11. Organizujemy wyjazd do Płonki na spotkanie młodych: 17 czerwca, koszt 40 zł, szczegóły przy zapisie.

12. Osoby zapisane na wyjazd nad morze prosimy o uregulowanie formalności. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 25 czerwca o godz. 17.00 w salce parafialnej.

13. Osoby zamawiające Msze św. prosimy, by w miarę możliwości ofiary za Msze św. składały dwa tygodnie wcześniej.

14. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i budowę organów. Bóg zapłać za ofiary składane z racji poświęcenia pól. Dziękujemy naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

15. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. W kaplicy Pan Jezus czeka na każdego z nas. Postaraj się przynajmniej 1 raz w tygodniu odwiedzić Pana Jezusa.

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Glosie Katolickim warto przeczytać: artykuł „Współczesna zbrodnia przeciwko ludzkości” – o teroryźmie, „Narodowa sprawa” – o pracach archeologicznych na tzw. Łączce, „Zróbcie Mu miejsce, Pan idzie z nieba” – o świecie Bożego Ciała.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3