Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 20 sierpnia 2017

1. Dzisiaj XX niedziela zwykła.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. Dzisiaj o godz. 12.00 w Gulczewie suma odpustowa ku czci św. Rocha.

4. W tym tygodniu w czwartek, piątek i sobotę będziemy przeżywali czterdziestogodzinne nabożeństwo - rekolekcje eucharystyczne. Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 18.00. Zachęcamy do uczestnictwa dzieci, młodzież, dorosłych. Jest to też dobra okazja do spowiedzi św. z racji nowego roku szkolnego.

5. W sobotę 26 sierpnia o godz. 11.00 uroczysta suma odpustowa ku czci Matki Bożej Częstochowskiej - patronki naszego kościoła. Zapraszamy asystę, dzieci do sypania kwiatków. Prosimy także o przywiezienie wieńców dożynkowych. Na sumie będziemy także dziękować za kaplicę Najświętszego Sakramentu.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 Msza św. dożynkowa w Kręgach. Serdecznie zachęcamy do udziału.

7. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy uczestniczyli w Apelach Jasnogórskich - tzw. grupie białej i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie apeli. Bóg zapłać pielgrzymom z grupy fioletowej i grupy rowerowej. Bóg zapłać ks. wikariuszom i ludziom dobrego serca.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na kościół i na organy. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

9. W najbliższym czasie organizujemy:

 • 2 września - pielgrzymkę dziękczynną za Radio Maryja do Torunia; wyjazd o godz. 5.00, koszt 50 zł
 • 3 września - do św. Rozalii (rowerowa)
 • 4 września - do św. Rozalii (autokarowa)
 • 8 września - do Wąsewa (rowerowa)
 • 10 września - do Gietrzwałdu na uroczystości 140. rocznicy objawień Najświętszej Maryi Panny; wyjazd o 4 rano, koszt 50 zł
 • 10 września - do Loretto (piesza)

10. Wszystkich miłośników jazdy rowerem zapraszamy na comiesięczne rajdy rowerowe, w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Najbliższy odbędzie się w sobotę 26 sierpnia o godz. 14.00, wyjazd sprzed kościoła św. Wojciecha. Zapraszamy.

11. Księża orioniści zapraszają 26 sierpnia w godz. 9.00 - 23.00 na spotkanie wolontariuszy osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi. Centralnym punktem jest Msza św. o godz. 16.00 sprawowana przez ks. kard. Kazimierza Nycza i adoracja Najświętszego Sakramentu ukrytego w monstrancji Fatimskiej. Program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

12. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13