Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 10 września 2017

1. Dzisiaj XXIII niedziela zwykła.

2. Dzisiaj uroczystości odpustowe w Loretto. Suma odpustowa o godz. 13.00. Z naszej parafii wyruszy pielgrzymka piesza o 8.00.

3. Dzisiaj o godz. 15.00 przy rondzie ul. Sowińskiego koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji naszej Ojczyzny i naszego miasta.

4. Prosimy rodziców dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Św., a także kandydatów do sakramentu bierzmowania o odbiór deklaracji w zakrystii. W przyszłą niedzielę mija czas składania deklaracji. Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i Komunii Rocznicowej.

5. I Komunia św. planowana jest na 13 maja.

6. W dniach 12 - 13 września w Rybienku Leśnym będzie nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Zachęcamy do uczestnictwa. Przywitanie obrazu we wtorek o godz. 19.00. Msza św. dla mieszkańców Wyszkowa i okolic w środę o godz. 15.00. Szczegółowy program wywieszony jest przy wyjściu z kościoła.

7. W czwartek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. o godz. 18.00 Droga Krzyżowa. Zapraszamy do uczestnictwa.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszej Ojczyzny oraz poległych w walce z najeźdźcą i pomordowanych w trakcie okupacji sowieckiej. Po Mszy św. złożenie wiązanek i zapalenie zniczy przy pomniku przy rondzie ul. Sowińskiego. Jest to intencja od AK Obwód Rajski Ptak i PiS.

9. W Bibliotece Miejskiej w Wyszkowie w dniach 16 - 22 września będzie można obejrzeć wystawę pt. "Wychowawca wolnych ludzi - ks. Franciszek Blachnicki”. Wielki patriota, żołnierz, duchowny, działacz społeczny, założyciel Ruchu Światło – Życie. Warto!

10. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na budowę organów.

11. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na kościół i na organy. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

12. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34