Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 1 października 2017

1. Dzisiaj XXVI niedziela zwykła.

2. Rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy. Maryja w swoich objawieniach wielokrotnie prosiła: „Módlcie się na różańcu”. Zachęcamy do odmawiania różańca w naszych domach, rodzinach, a także do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w kościele:

 • różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30
 • różaniec dla dorosłych o godz. 17.30, z wyjątkiem sobót, kiedy z powodu ślubów różaniec będzie po Mszy św. o godz. 18.00.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i komunii rocznicowej. A po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania.

4. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. w intencji seniorów. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, procesja wokół kościoła i spotkanie w dolnym kościele. O godz. 18.00 Msza św. za naszą Ojczyznę, poprzedzona różańcem o 17.30.

5. W tym tygodniu wypadają:

 • w środę 4 października – św. Franciszka
 • w czwartek 5 października – pierwszy czwartek miesiąca: o godz. 18.00 Msza św. w intencji adorujących i modlitwy za wstawiennictwem św. Wojciecha o powołania i za naszą Ojczyznę. Także wspomnienie św. s. Faustyny; po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii
 • pierwszy piątek miesiąca: Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00; w Gulczewie Msza św. o godz. 16.30.

6. W pierwszą sobotę miesiąca wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Tego dnia cała Polska modli się w intencji naszej Ojczyzny. O godz. 5.00 rano wyjeżdżamy do Kodnia. Mamy jeszcze wolne miejsca. Wyjazd do Osuchowej wraz z parafią św. Idziego o godz. 8.00. Tych, co nie mogą pojechać, zapraszamy do modlitwy w kościele. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00, 13.00 (po Mszy św. odmówimy cztery części różańca) i 18.00.

7. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby WSD w Łomży.

8. W przyszłą niedzielę o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, przy rondzie ul. Sowińskiego.

9. Parafialny zespół Caritas informuje, że 2 października w godz. 10.00 - 14.00 oraz 3 października w godz. 10.00 - 16.00 będą wydawane produkty żywnościowe na podstawie zaświadczeń wydanych przez OPS w Wyszkowie.

10. W dniach 6, 7, 8 października organizowany jest Weekendowy Kurs Przedmałżeński. Zapraszamy do uczestnictwa tych, co planują zawrzeć sakrament małżeństwa, a nie mają kursu.

11. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu cotygodniowych spotkań. Spotykamy się w piątki (pierwsze spotkanie 13 października o godz. 19.00 w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie trwa około 1,5 godziny. Tematem rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

14. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na kościół i na organy. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

15. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25