Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 15 października 2017

1. Dzisiaj XXVIII niedziela zwykła.

2. Trwa październik - miesiąc różańcowy. Zapytaj siebie, czy modlisz się na różańcu, czy byłeś choć raz w kościele na różańcu? Zachęcamy do odmawiania różańca w naszych domach, rodzinach, a także do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w kościele:

  • różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30
  • różaniec dla dorosłych o godz. 17.30, z wyjątkiem sobót, kiedy z powodu ślubów różaniec odmawiany jest po Mszy św. o godz. 18.00.

3. Dzisiaj o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

4. Dzisiaj po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały prowadzony przez zespół młodzieżowy Mamre.

5. W środę 18 października wypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia, a także dzień imienin ks. Łukasza Murawskiego i kleryka Łukasza Chętnika. Pamiętajmy o nich i o pracownikach służby zdrowia w naszych modlitwach. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 i na Mszę św. o godz. 18.00 w ich intencji.

6. W tym roku po raz pierwszy w Łomży organizowane jest diecezjalne spotkanie dla pracowników służby zdrowia - 21 października. Organizujemy na to spotkanie wyjazd. Bliższe informacje u ks. kapelana.

7. W czwartek 19 października wypada 33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii i ustawienie zniczy przy pamiątkowej tablicy. Zachęcamy do uczestnictwa i przyniesienia zniczy.

8. Za tydzień niedziela misyjna, taca przeznaczona jest na misje.

9. Powoli zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, o uporządkowaniu grobów i o modlitwie za zmarłych. Może twój bliski zmarły czeka na twoją modlitwę, na Mszę św., czeka na twoje nawrócenie. Można już składać ofiarę na tzw. wypominki, które są czytane w niedzielę przez cały rok.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Michalina, którzy ofiarowali 650 zł.

11. Bóg zapłać za ofiarowane ciasto, mięso i wędliny.

12. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu cotygodniowych spotkań. Spotykamy się w piątki o godzinie 19.00 w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie trwa około 1,5 godziny. Tematem rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

13. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3