Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 22 października 2017

1. Dzisiaj XXIX niedziela zwykła.

2. Dzisiaj wspomnienie św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii świętego.

3. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje święte.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać o. Zdzisławowi Ptakowi za głoszone do nas Słowo Boże. Zachęcamy do nabywania książek ojca.

5. W czwartek 26 października o godz. 18.00 będziemy gościć ks. bp. Stanisława Stefanka. Ks. biskup dokona poświęcenia tabernakulum. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

6. W sobotę 28 października wypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to także dzień imienin ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego; pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

7. Także w sobotę odbędzie się uroczysta Msza św. ku czci świętych i błogosławionych. Msza św. rozpocznie się pochodem z relikwiami świętych i błogosławionych, które mamy w naszym kościele. Po Mszy św. w dolnym kościele odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy do uczestnictwa i zaangażowania się. Prosimy rodziców, by pomogli dzieciom upodobnić się do któregoś ze świętych czy błogosławionych. Przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. nagroda za najładniejsze przebranie. Serdecznie zapraszamy sobota godz. 18.00.

8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, o uporządkowaniu grobów i o modlitwie za zmarłych. Może twój bliski zmarły czeka na twoją modlitwę, na Mszę św., czeka na twoje nawrócenie. Można już składać ofiarę na tzw. wypominki, które są czytane w niedzielę przez cały rok.

9. Zachęcamy do spowiedzi św. z racji Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Spowiadać się można w czasie różańca, tj. od godz. 17.30. Zachęcamy, by w intencji zmarłych ofiarować Komunię św., a także odpusty.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

11. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22