Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 12 listopada 2017

1. Dzisiaj XXXII niedziela zwykła obchodzona jako Dzień solidarności z kościołem prześladowanym. Po Mszach św. składamy ofiary do puszek na Kościół w potrzebie.

2. Wolą ks. bp. po 7 latach pracy z naszej parafii odchodzi ks. Łukasz Murawski. Dziękujemy bardzo ks. Łukaszowi za posługę w naszej parafii, za pracę z dziećmi, młodzieżą, oazą, ministrantami, Kościołem Domowym, za tę radosną posługę Panu Bogu, kościołowi i ludziom. Niech dobry Bóg błogosławi ks. Łukaszowi w dalszej jego pracy kapłańskiej w parafii Łyse. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

3. Dzisiaj o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

4. W tym tygodniu wypadają:

  • czwartek - święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia
  • sobota - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dziewicy i męczennicy; zachęcamy młodych do modlitwy o czystość życia za wstawiennictwem bł. Karoliny.

5. W przyszłą niedzielę, tak jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 Msza św., a po niej wieczór uwielbienia prowadzony przez zespół Mamre.

7. W przyszłą niedzielę będziemy gościć o Roberta michalitę. Ojciec przybliży nam postać św. Michała Archanioła i będzie też nakładał szkaplerze. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.

8. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać podpisy w obronie życia poczętego. Aby się zapisać, trzeba znać swój pesel. Do zbierania podpisów zachęca nas Episkopat Polski.

9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na dokończenie budowy organów. Uroczyste poświecenia organów planowane jest na 3 grudnia.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

11. Organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do kina i lodowisk: 25 listopada. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii u ks. Zbigniewa.

12. Organizujemy wyjazd do Krakowa Łagiewnik: 25 listopada, godz. 3 rano, koszt 70 zł.

13. Organizujemy obóz zimowy w ferie, od 14 do 18 stycznia w Białym Dunajcu. Zapisy z i bliższe informacje u ks. Grzegorza.

14. Wszystkim narzeczonym przygotowującym się do sakramentu małżeństwa przypominamy o konieczności zapoznania się z nowymi zasadami przygotowania. W parafii św. Rodziny 19 listopada rozpoczną się spotkania dla narzeczonych. Spotkania będą o godz. 15.00 przez pięć kolejnych niedziel.

15. Dziś święcimy opłatki, które od czwartku będzie roznosił p. organista. W blokach p. organista będzie roznosił opłatki od godz. 16.30. Z racji roznoszenia opłatków p. organista w kancelarii będzie od godz. 16.00 do 16.30. Przypominamy, że w naszej parafii opłatki rozprowadza tylko p. organista. Niech każda rodzina będzie otwarta na poświęcony opłatek.

16. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34