Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 10 grudnia 2017

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu.

2. Zachęcamy do udziału w roratach; Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00, dodatkowo Msze św. adwentowe dla dzieci w środy o godz. 18.00. Na te Msze św. zabieramy z sobą lampiony lub świece.

3. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na kościół na Wschodzie.

4. Dziś o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie przy ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

5. W przyszłą niedzielę w parafii św. Idziego o godz. 12.00 Msza św., a potem opłatek dla niepełnosprawnych i samotnych.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na „Wieczór chwały” prowadzony prze zespół Mamre.

8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.

9. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 21, 22, 23 grudnia. Tak planujmy czas, by wziąć w nich udział.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki, tacę, na kościół i na budowę organów. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Serockiej 9A za ofiarę w wysokości 1.260 zł.

11. W środę 13 grudnia wypada 36. rocznica wybuchu stanu wojennego. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę św. o godz. 18 w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy św. krótki program słowno-muzyczny w wykonaniu młodzieży, ucałowanie relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki i zapalenie zniczy przy kamieniu pamięci ks. Jerzego.

12. W sobotę 16 grudnia o godz. 18.00 Msza św. dla grupy fioletowej, a po Mszy św. opłatek w sanktuarium św. Idziego.

13. Pan organista zakończył roznoszenie opłatków. Kogo nie było w domu, a chciałby je jeszcze nabyć, może to uczynić po każdej Mszy św. na chórze bądź w kancelarii parafialnej w godz. 16.00 – 17.45 u p. organisty.

14.Serdecznie zapraszamy 6 stycznia 2018 r. do wzięcia udziału w Uroczystości Objawienia Pańskiego, podczas której ulicami Wyszkowa przejdzie, już po raz 4., Orszak Trzech Króli. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 Mszą Świętą w kościele parafii pw. św. Wojciecha. Po Mszy świętej zostanie utworzony orszak, który przejdzie na skwer Jana Pawła II do stajenki, by pokłonić się Dzieciątku i złożyć niesione dary. Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie przyjmą organizacje pozarządowe, zespoły artystyczne, sportowcy, dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy i wszyscy mieszkańcy. Chcemy, żeby było to nasze wspólne święto i radość z narodzenia Dzieciątka Jezus. Jeżeli jest taka możliwość, prosimy o przygotowanie wg własnego pomysłu kolorowych strojów, aby nasz orszak był barwny i radosny.

15. Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy, by dziękować Najświętszej Maryi Pannie za miniony rok i prosić o jej macierzyńską opiekę na rok następny. Wyjazd 31 grudnia o godz. 8.00. Z Częstochowy wyjazd o godz. 2.00 w nocy. Koszt 60 zł, zapisy w zakrystii.

16. Organizujemy obóz zimowy w ferie, od 14 do 20 stycznia, w Białym Dunajcu. Zapisy z i bliższe informacje u ks. Grzegorza.

17. Zachęcamy do nabywania świec Caritas na stół wigilijny, cena - 15 zł.

18. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech to będzie jedno z naszych postanowień adwentowych.

19. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34