Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 4 lutego 2018

1. Dzisiaj V niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i Komunii Rocznicowej, a po Mszy św. o godz. 16.00 - z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

2. Od poniedziałku tj. od 5 lutego codziennie przez 30 dni będzie odprawiana Msza św. wynagradzająca za znieważenie Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Porządek Mszy św. wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. W dni powszednie Msze św. będą o godz. 6.30.

3. We wtorek pierwszy wtorek miesiąca, o godz. 18.00 modlitwy za wstawiennictwem św. Michała Archanioła.

4. W sobotę 10 lutego będzie Msza św. z racji Światowego Dnia Chorego. O godz. 10.00 Msza św. w intencji ludzi chorych, z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych, a po Mszy św. spotkanie w dolnym kościele. Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu. Tradycyjnie dzień chorego przygotowuje Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Zachęcamy do pomocy przy jego organizowaniu inne ruchy, wspólnoty i grupy działające przy naszej parafii.

5. W sobotę 10 lutego po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30 zapraszamy, jak w każdą drugą sobotę miesiąca, na Wieczór Zadumy. W podziemiach kościoła zostanie wyświetlony film.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie, ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

7. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. będzie koncert organowy – wielu parafian po kolędzie prosiło, by taki koncert się odbył.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

9. Planowana kolęda w tym tygodniu:

  • poniedziałek 05.02 od 16.00: ul. 3 Maja 12, 16, 18
  • wtorek 06.02 od 16.00: ul. 3 Maja 20, 22 i prywatne domy przy ul. Witosa i Kołłątaja
  • środa 07.02 od 16.00: ul. Witosa 2 i 4 (1 ks.), 6 i 8 (1 ks.), 10 i 12 (1ks.)

10. W tym tygodniu kończymy kolędę. Jeśli kogoś z różnych powodów nie było i pragnie, aby kolęda się odbyła i ksiądz pomodlił się i pobłogosławił mieszkanie i domowników, niech się zgłosi do zakrystii celem ustalenia terminu.

11. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13