Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 25 lutego 2018

1. Dzisiaj II niedziela Wielkiego Postu. Zachęcamy do podejmowania w Wielkim Poście dobrych postanowień, do powstrzymania się od spożywania napojów alkoholowych, palenia papierosów, zażywania narkotyków i innych używek, powstrzymania się od tańców. Niech będzie mniej telewizji, Internetu, a więcej modlitwy i dobrej lektury.

2. Rekolekcje Wielkopostne będą w dniach 22, 23, 24 marca. Tak planujmy swój czas, by wziąć w nich udział. Rekolekcjom będzie przewodniczył o. Rafał Wilk – paulin z Krakowa.

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu:

 • Gorzkie Żale: niedziele po Mszy Świętej o godz. 18.00
 • Droga Krzyżowa: piątki dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 17.30; na Drodze Krzyżowej zbieramy ofiary na przygotowanie Grobu Pańskiego i cele duszpasterskie.

4. Zachęcamy poszczególne grupy i wspólnoty działające w naszej parafii do prowadzenia Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.

5. W tym tygodniu wypada:

 • pierwszy czwartek miesiąca: o godz. 18.00 Msza św. za adorujących Najświętszy Sakrament, a po niej spotkanie wszystkich, którzy zadeklarowali udział w adoracji. Modlitwy za wstawiennictwem św. Wojciecha za Ojczyznę, o powołania kapłańskie i zakonne
 • pierwszy piątek miesiąca: Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, w Gulczewie o godz. 16.30
 • pierwsza sobota miesiąca: Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 (z różańcem) i o 18.00. Osoby, które chcą obchodzić pierwsze soboty tak, jak prosiła Maryja, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 9.00, po niej będzie 15 minut adoracji w ciszy i jedna część różańca
 • pierwsza niedziela miesiąca: po Mszy św. o godz. 12.30 Msza Św. Za Ojczyznę, po Mszy koncert patriotyczny. Serdecznie zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę, ze względu na próbę przed koncertem, po Mszy św. o godz. 11.00 nie będzie spotkania z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i Komunii Rocznicowej. 

7. W czwartek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W Wyszkowie obchody o godz. 17.00 rozpoczną się przy pomniku przy moście.

8. Fundacja Wolność i Demokracja serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III biegu Pamięci Żołnierzy wyklętych „Tropem Wilczym” w dniu 4 marca o godz. 12.00 w Leszczydole Nowinach na terenie Nadleśnictwa Wyszków.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

10. Zapraszamy do udziału we Mszach św. wynagradzających za znieważenie Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Msze św. w tej intencji w dzień powszedni są odprawiane o godz. 6.30, zaś w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

11. W środę 28 lutego dzień swoich imienin będzie obchodził Ksiądz Proboszcz. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

12. W dniach 13 – 15 kwietnia w Wyszkowie odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne prowadzone przez o. Antonello i o. Enrique. Bliższe informacje na plakatach.

13. Do 1 marca na parkingu przy kościele można składać zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny (komputery, drukarki, monitory, telewizory, sprzęt RTV, AGD itp.) Przez tę zbiórkę wspieramy misje i zakup inkubatorów do szpitali na wybrzeżu Kości Słoniowej.

14. W poniedziałek 26 lutego o godz. 14 w salkach katechetycznych odbędzie się spotkanie dotyczące leczenia stawów, kręgosłupa, nadciśnienia. Bliższe informacje na ulotkach pod chórem.

15. Inicjatywa Tato.Net we współpracy z Burmistrzem Wyszkowa zapraszają ojców i ich nastoletnie córki na spotkanie warsztatowe „Tato i Córka – Nowe spojrzenie”, które odbędzie się 10 marca w Pałacu w Łochowie oraz na warsztaty dla ojców „Bliżej – pełna łączność” w terminie 17 marca. Warsztaty mają na celu wzmocnienie i pogłębienie więzi między ojcem a dziećmi. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie tato.net i na plakatach. Zapraszamy!

16. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, książek, Pisma św. Wielki Post to dobra okazja, by pogłębić swoje życie duchowe.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34