Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 2 kwietnia 2018

1. Dzisiaj II Dzień Świąt Wielkanocnych. Taca przeznaczona jest na KUL i cele edukacyjne diecezji.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać ks. wikariuszom i wszystkim kapłanom posługującym w naszej parafii, p. organiście i chórowi, p. kościelnemu z ekipą za wykonanie grobu i ciemnicy. Bóg zapłać ministrantom i asyście procesyjnej, strażakom, ułanom, wspólnotom z naszej parafii, kółkom różańcowym za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać katechetkom i dziewczynkom sypiącym kwiaty. Bóg zapłać za dary na paczki dla biednych i całemu zespołowi Caritas. Bóg zapłać za przesłane życzenia świąteczne. Bóg zapłać za ciasto, chleb własnego wypieku, mięso i wędliny.

3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego odprawiana jest o godz. 18.00.

5. W tym tygodniu wypada:

 • pierwszy czwartek miesiąca: o godz. 18.00 Msza św. za adorujących Najświętszy Sakrament, a po niej spotkanie wszystkich, którzy zadeklarowali udział w adoracji. Modlitwy za wstawiennictwem św. Wojciecha za Ojczyznę, o powołania kapłańskie i zakonne
 • pierwszy piątek miesiąca: Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, w Gulczewie o godz. 16.30
 • pierwsza sobota miesiąca: Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 (z różańcem) i o 18.00. Tych, którzy chcą obchodzić pierwsze soboty tak, jak prosiła o to Maryja, zapraszamy na Mszę Świętą o 9.00; po niej będzie 15-minutowa adoracja w ciszy i pierwsza część różańca
 • pierwsza niedziela miesiąca: po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do modlitwy, szczególnie w godzinie miłosierdzia. Uroczystą koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 poprowadzi wspólnota Droga Miłości. Tradycyjnie, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, będzie koronka także przy rondzie ul. Sowińskiego.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i Komunii Rocznicowej, a o godz. 16.00 z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

8. Organizujemy wyjazd nad morze w dniach 8 – 14 lipca, bliższe informacje i zapisy u ks. Grzegorza.

9. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pieniądze zebrane ze sprzedaży wykorzystamy na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

Ogłoszenie komunijne:

 • Odbiór alb dla dziewczynek, których nazwiska zaczynają się od A do K: 4 kwietnia (środa) w salkach parafialnych od godz. 17.00. Pozostałe dziewczynki 5 kwietnia. Dziewczynki zabierają z sobą buty. Osoby, które chcą odebrać alby wcześniej, mogą umawiać się po odbiór u krawcowej.
 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22